У Пологах пройшли перші зимові “Олімпійські ігри” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
50

Сьогодні на центральній площі міста відбулися справжні спортивні баталії – перші зимові “Олімпійські ігри”. А ініціаторами їхнього проведення стали вихователі дитячого садка  “Лисичка” Л.В.Громова, О.В.Мистюк та завідуча  О.М.Малько. Вийшло по-справжньому зимове спортивне свято, в якому взяли участь вихователі дошкільного закладу, батьки і вихованці старшої групи. IMG_7193

Учасники розділилися на дві команди “Сніговички” і “Ялиночки”. За звання найспортивніших учасникам довелося серйозно позмагатися, але усі конкурси, вікторини, естафети були цікавими й веселими. Діти відгадували загадки, відповідали на спортивні питання і демонстрували знання мультфільмів, свою уважність і спритність. Співали щедрівки й інші пісні, прикрашали ялинку, за допомогою жестів і міміки відгадували зимові види спорту, брали участь в естафетах “Стоніжка”, “Хокей”, у перегонах на санчатах, катанні на одній лижі і влучали в ціль сніжками. Азарту в учасників було – хоч відбавляй! Усім “Олімпійські ігри” дуже сподобалися.

Після запеклої боротьби перемогу отримала команда “Сніговичків”. Переможців нагородили кубком “Олімпійських ігор”. Дітлахів привітав заступник міського голови С.А.Колісник. Як розповіла завідуюча дитячим садком О.М.Малько, такі зимові ігри у “Лисичці” планують зробити традиційними, а кубок переможців буде перехідним.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут