У Пологах “море” з’являється щороку. Впасти і скупатися у брудній воді можна легко! (ФОТОФАКТ)

3
26

Фото Дружба

Це фото надіслав до редакції пологівець Геннадій Онищук. Він так прокоментував фотознімок: “Ось дивіться, це початок вулиці Дружба. Тут ходять тисячі людей на ОЕЗ, в ліцей, в гімназію “Основа”, в дитячий садок. Кожного року тут розливається ось таке “море”. І нікому з місцевої влади до цього немає діла. Хтось на цьому повинен акцентувати увагу?”

Таким чином пологівці зверають увагу на проблеми міста. Це фото зроблене біля старого залізничного мосту на Червоному висілку.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Місто розвивається!!! Ось, наприклад, в Харкові є своя “Швецарія”, а в Пологах – “Венеція”, та ще й не одна. А як замерзне, то й льодовий каток матимемо – і все безкоштовно!

    • Каток діло потрібне – радість ковзанярам, як розтане – кораблемоделістам! А ось що “відремонтоване” силами “Облавтодору” нове дорожньє покриття Магістральної знову в ямах, та тріщинах – не радує… До літа воно буде таке ж, як до “ремонту”! Така ж якість асфальтового покриття у деяких дворах будинків мікрорайону Пологи-5, “відремонтованого” силами місцевого ЗАТ “Пологівський агрошляхбуд”. Сухий, перероблений з старого асфальту, без додавання сполучних добавок чорний щебінь! Ще й погано ущільнений… Це стосується зокрема багатоквартирних будинків по вул. Шкільній. А премьєр-міністр В.Б. Гройсман неодноразово закликав громадськість контролювати ситуацію з ремонтом дорожнього покриття, і в разі недоліків обов’язково “стучать” в вищі інстанції…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут