17 Січня 2017 Місто 427  3 

У Пологах “море” з’являється щороку. Впасти і скупатися у брудній воді можна легко! (ФОТОФАКТ)


Фото Дружба

Це фото надіслав до редакції пологівець Геннадій Онищук. Він так прокоментував фотознімок: “Ось дивіться, це початок вулиці Дружба. Тут ходять тисячі людей на ОЕЗ, в ліцей, в гімназію “Основа”, в дитячий садок. Кожного року тут розливається ось таке “море”. І нікому з місцевої влади до цього немає діла. Хтось на цьому повинен акцентувати увагу?”

Таким чином пологівці зверають увагу на проблеми міста. Це фото зроблене біля старого залізничного мосту на Червоному висілку.

 


 1. Анонім сказав:

  Місто розвивається!!! Ось, наприклад, в Харкові є своя “Швецарія”, а в Пологах – “Венеція”, та ще й не одна. А як замерзне, то й льодовий каток матимемо – і все безкоштовно!

  • Анонім сказав:

   Каток діло потрібне – радість ковзанярам, як розтане – кораблемоделістам! А ось що “відремонтоване” силами “Облавтодору” нове дорожньє покриття Магістральної знову в ямах, та тріщинах – не радує… До літа воно буде таке ж, як до “ремонту”! Така ж якість асфальтового покриття у деяких дворах будинків мікрорайону Пологи-5, “відремонтованого” силами місцевого ЗАТ “Пологівський агрошляхбуд”. Сухий, перероблений з старого асфальту, без додавання сполучних добавок чорний щебінь! Ще й погано ущільнений… Це стосується зокрема багатоквартирних будинків по вул. Шкільній. А премьєр-міністр В.Б. Гройсман неодноразово закликав громадськість контролювати ситуацію з ремонтом дорожнього покриття, і в разі недоліків обов’язково “стучать” в вищі інстанції…

 2. Юрий сказав:

  Автору треба оприлюднити дану проблему в системі “Розумне місто”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.