Сплять на підлозі й по вуха в боргах: військовий зі Львівщини, який сам виховує 3 дітей, потребує допомоги

0
18

У місті Яворів, що на Львівщині, військовий Євген Мужевий сам виховує неповнолітніх дітей, яких кинула мати, промінявши на коханця.703166

Про це повідомляє канал “ЗІК”.

dopomoga4

За словами чоловіка, спочатку з дітьми – півторарічною Олександрою, трирічною Святославою і восьмирічним Матвієм, дружиною Тетяною і її батьками вони поїхали на Буковину, але їх зустріли не дуже привітно.

“Влаштувався на роботу, де заробив за два місяці 2 тис. грн. А тут у військкоматі порадили піти на службу в армію – за контрактом. Після навчання мене відправили в Яворів, у 24 бригаду. Служба мені до душі, але дружині вона не сподобалася. В один прекрасний день мене і дітей Таня кинула. Знайшла собі коханця, з яким, як заявила, їй добре. Видно, настільки, що дітей навіть із Новим роком не привітала”, – зазначив воїн.Wx600_871842

Рідна мама, тікаючи з коханцем, прихопила банківську картку з державною соціальною допомогою для дітей. Окрім цього, жінка продала батьківське майно на сході України, а гроші не віддала, мотивуючи тим, що начебто їх у неї вкрали.

Нині доглядати батьку-одинаку за трьома малятами допомагають мати і вітчим дружини-зозулі, які є вимушеними переселенцями із зони війни.

За словами Євгена, зараз у нього не лише складний фінансовий стан, а й чимало питань із житлом.

“Господиня прийде за грошима після свят, хоче оплату за два місяці вперед. А це – 5 тис. грн. Звідки взяти – голова сохне. Зарплата у мене – 7 тис. грн. Але її ще не отримав. Та й дров уже немає. Батьки сплять з Олександрою на вузькому дивані, а я зі старшими дітьми Святославою і Матвієм – на підлозі, на килимку, без подушок. Вкриваю дітей бушлатом, грію їх собою” – розповів чоловік.

Нині родині допомагають волонтери. Але родині все одно складно зводити кінці з кінцями.

Реквізити для тих, хто бажає допомогти родині:

“Ощадбанк”

51 67 49 00 92 88 82 30

Євген В’ячеславович Межовій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут