Сесія міської ради: церковно-земельне питання зняли з розгляду, але до нього ще повернуться

18
40

Сьогодні у залі засідань Пологівської міської ради відбулася дев’ятнадцята сесія міської ради, яку провів міський голова Юрій Коноваленко. Як і очікувалося, до міської ради прийшли громадські активісти, які виступили проти надання релігійній громаді у постійне користування земельної ділянки, на якій розташований храм Покрови Пресвятої Богородиці (по вул. імені Героя України Сацького В.А, 11-м), і звернулися з відповідним зверненням до міського голови. Для забезпечення порядку на сесії були присутні і правоохоронці. Проте, все було спокійно і виважено. Все ж крапку в цьому питанні так і не вдалося поставити.rrr

Юрій Анатолійович повідомив, що на погоджувальній раді, яка відбулася перед сесією, депутати вирішили зняти з розгляду це питання. Перш ніж приймати рішення, потрібно провести зустріч з представниками релігійної громади, громадських організацій, вислухати усіх, врахувати думки, а вже потім виносити на сесію. У депутатів є питання до отця Олександра, на які вони хочуть отримати відповіді. На жаль, його на сесії не було. Міський голова наголосив, що церква, як працювала, так і працюватиме. Земельне питання на її роботу ніяк не вплине. Тож, з порядку денного це питання виключили. До нього обов’язково повернуться. Після цього активісти і правоохоронці пішли із зали засідань, і депутати продовжили роботу в звичному режимі.

Народні обранці заслухали інформацію щодо результатів діяльності Пологівського відділу поліції і поставили питання начальнику Олегу Смірнову. Детальніше про це та інші питання порядку денного сьогоднішньої сесії, які розглянули депутати, читайте в наступному номері газети “Пологівські вісті”.

IMG_8136

IMG_8137

Наталя Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.18 КОМЕНТАРІ

 1. Пологівські вісті це така газета яка завжди щось не доказує чи не дописує . Чому ви шановні не написали ,що галас піднято тому що вище вказана церква московського патріархату ,тобто московського підпорядкування , зразу б людям було зрозуміло ціну питання , а так ваше лукавство спостерігаю кожного випуску . Та і з поліцією перебор , і так було б все добре.

  • Вадиме, доброго дня. Мабуть, не уважно читаєте сайт або не знаєте, як переходити за посиланнями. У тексті все є, треба уважніше читати. У тексті є посилання ось на цю публікацію http://polvisti.com/2017/01/veterany-ato-samooboronivtsi-i-pravyj-sektor-vystupayut-proty-nadannya-relihijnij-hromadi-zemli-dokument/ То в чому лукавство газети? Висвітлюємо події, як вони є. До речі, чомусь вас на останньому засіданні сесії не бачили. Мабуть, були важливіші справи? Про поліцію це вже не до нас питання.

   • Висвітлювати то ви висвітлюєте ,тільки виходить воно у вас з підтекстом . А на сесії не був тому , що знаходжуся на лікуванні і фізично не міг там бути .

  • http://orthodox.org.ua/page/statut-upts
   Уважаемый,найдите пожалуйста,где здесь есть Московский Патриархат?Где вы его увидели?А ваш раскольник Филарет,сам себя провозгласивший “патриархом”-это что?Истина и настоящая церковь? Он же вообще никем не признан.Вы хоть разберитесь,куда вы народ за собой ведете? Хотите внести и свою лепту в раскол,на местном уровне?Вы,как депутат должны быть образованны,начитаны,грамотны. Московский Патриархат находится в Москве, а в Украине-Украинская Православная Церковь.

   • Пане православний, а як щодо цього пункту:
    ====================
    5. Українська Православна Церква об’єднує єпархії, синодальні установи, благочиння, парафії, монастирі, духовні навчальні заклади, братства, сестринства та місії і є самокерованою частиною Руської Православної Церкви.
    ====================
    Пруф: http://orthodox.org.ua/page/statut-rpts-pro-upts

   • Невелике пояснення тим хто боїться представитися: Уктраїнська православна церква Московського патріархату ,УПЦ МП -самоврядована православна церква з правами широкої автономії у складі Російської православної церкви на території України .
    У представників УПЦ МП яскраво виражена антиукраїнська позиція :
    -у 2008 році Онуфрій публічно заявив , що голодомор в 1930 роках український народ заслужив сам .
    – керівник УПЦ МП Онуфрій називає донецьких терористів “ополченцями”.
    -Онуфрій публічно не підтримує вшанування пам’яті бійцям АТО.
    -одну церкву УПЦ МП в Полтаві було “прикрашено” гербом РФ імперії , двоголовим орлом і зображенням Петра ] , який на коні топче Український прапор.
    І таких прикладів безліч
    Церква , про яку піднімається питання , розміщєна на території площєю близько гектара , орендна плата становить ,як і для інших конфесій , в розмірі 1 (одна) гривна на рік, і я вважаю це посильна для церкви плата , ні хто їх нікуди не виганяє і ніхо в них нічого не заберає .Скажіть , як можна продати УКРАЇНСЬКУ землю церкві той держави яка веде війну з українським народом на її території , на її землі .

    • Вадим Болдурат, с тобой спорить тяжело.Ты много не знаешь и не понимаешь,у тебя играет юношеский максимализм и все.Сам поймешь,когда повзрослеешь и поумнеешь,просто время нас рассудит.

 2. Спорить и что то доказывать бесполезно, каждый останется при своем мнении. Правда будет ясна только через много лет.Чем выискивать огрехи у митрополита Онуфрия,поищите их у вашего президента (фабрика в Липецке-территория страны агрессора).И ничего,как так и надо. И молчите. И много еще подобного можно писать,но дело не в этом.А в том,что в итоге пострадают простые люди,которым и радости то осталось-сходить в церковь. Потому,что в итоге ее таки закроют вашими трудами. Но это будет на вашей совести.

 3. Добре,що молодь починає розуміти хто є хто в нашій країні. Якось ще до війни ми з чоловіком потрапили до Святогорської лаври МП.Нас дуже вразило те,що на воротах там стояли “козачки донские”, а монахи в монастирі всі були з військовою статурою і в берцях. А те,що коли в 2014 році всі морги були переповнені тілами наших хлопців і матері просили в мого чоловіка допомогти знайти попа(іншого слова я не можу добрати), не один з наших “отців” з УПЦ МП не захотіли прочити над дітьми молитви. Після цього випадку ми з чоловіком минаємо цю церкву. І ще б я не змішувала в кучу Липецьку фабрику і те,що зветься Батьківщиною, якою не треба тогувати ні Президенту, ні Онуфрію, ні нам з Вами.

  • А какие монахи должны быть? Подтянутые и стройные вас не устроили? Наверное,если бы были толстыми, и в галошах или тапочках,вы бы были удовлетворены? Извините,но это бред-“казачки”,берцы(очень,кстати удобная обувь) и военная осанка,это все наблюдения эмоциональной женщины. По принципу-где то,кому-то,что-то показалось,вот так и живем…И прямо ни один священник не отпел? Что то с трудом в это верится.У нас в Пологах такого не было,не выдумывайте,пожалуйста. Мало того,во всех храмах УПЦ МП, батюшки с самого начала войны,служат каждую службу коленопреклоненную молитву,чтобы на нашей земле настал долгожданный мир,а ваш гражданин Денисенко,он же “Филарет” призывает “смерть врагам нации”. Чувствуете разницу? Наверное нет. Тодi минайте далi цю церкву,вам там робити дiйсно нiчого.

   • Так, я стала занадто емоційною, коли в 2014 році кожного дня приїздили до нас матері (робота в нас така) за своїми синочками, а дехто по те, що від них лишилося. І Ви не смієте мені казать, що Вам там щось “с трудом верится”. Ми з чоловіком кожного дня допомагали матерям, чим могли, розраджували та вислуховували, плакали разом з ними. А от священники, на жаль, виявились зовсім не духовними батьками. А церкву я Вашу давно минаю. До того ж я згідна з Філаретом – смерть ворогам Нації. Слава Україні! Героям Слава!

    • Вы пишете,что “всi морги були переповненi тiлами наших хлопцiв”-отнюдь не наших,не пологовских. У нас,в городе, уважаемая,только один морг,к вашему сведению.И он,да,был переполнен,но не нашими повторюсь.И,если вы,все таки пишете про наш морг,почему то во множественном числе,то извините,какие матери просили вашего чоловiка,зачем им было отпевать своих сынов в чужом городе? И не логичнее забрать родного человека к себе домой,в свой город и дома его отпеть и достойно похоронить? Но,если так уж хотелось похоронить в нашем городе,то где же в таком случае был ваш покорный слуга, басанский поп,подчиненный Филарету. Почему не отпел он? Чего же вы цепляетесь тогда к ненавистному вам МП? Логичнее предположить,что эти матери просили вас помочь с транспортировкой домой,а не с отпеванием,как вы пишете. И еще вопрос,а кто такие враги нации? Вы не боитесь,что при очередной смене власти,вы легко попадете в их ряды? Или вы быстренько перестроитесь,вам не привыкать? А насчет Святогорской Лавры ответ прост. Вы туда ездили не как верующие паломники,а туристами на “витрiшки”,та мабуть,щоб веселiше було ще й на грудь прийняли,так ото й не диво,що вам там хто зна що привидилося.

 4. Складається враження,що депутатам нічим більше зайнятись!На 11 сесії 22 червня рішення було прийняте…І це якийсь сюрреалізм…Орієнтовна площа 60 м.кв.І мені цікаво -а що трапилось з того моменту…Просто цікаво…Таки от вміють депутати зробити “много шума из ничего”…Невже немає справ більш нагальних?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут