Розіграш призів відбувся. Суперприз – у молодого подружжя з Воскресенки (ФОТОРЕПОРТАЖ+РЕЗУЛЬТАТИ)

0
76

Як і було заплановано, у п’ятницю, 27 січня, в редакції газети «Пологівські вісті» пройшов черговий розіграш призів серед читачів, які передплатили нашу газету на увесь 2017-й рік. Незважаючи на досить морозну погоду, бажаючих взяти участь у розіграші цього року виявилося майже вдвічі більше, ніж минулого.IMG_8873

Рівно о 9.00 редактор газети І.С.Лісова звернулася до всіх присутніх зі словами привітань, подякувала за підтримку газети та висловила сподівання, що всі наші передплатники й надалі залишатимуться вірними газеті, а ще будуть не лише її постійними читачами, а й активними дописувачами. «Ми завжди раді чути ваші коментарі, поради, зауваження і постараємось зробити все, щоб газета з року в рік ставала ще цікавішою і кожен з вас знаходив в ній для себе корисну та цікаву інформацію», –наголосила Ірина Сергіївна.

Отже, на столі – кілька десятків подарунків, у ящику – кілька сотень ксерокопій квитанцій. Розіграш призів розпочинається! Як і завжди, провести його допомогла одна з наших постійних читачок. Спершу здебільшого щастило тим, хто квитанцію надав, а сам залишився вдома, як кажуть – у теплі, в добрі. Вже розіграли оригінальні чашечки із зображенням символу нинішнього року –Півня, заточував ножів, ліхтарик, подушку, судочки для продуктів. І от, нарешті, великий яскравий настінний календар на 2017 рік першим знайшов свою хазяйку серед присутніх у редакції, нею стала Н.В.Головкова з м. Поліг. Потім знову розіграли ще один календар, дзеркало, рамочку для фото, два косметичних набори, терку для овочів, засіб для миття посуду, термометр віконний, ліхтарик, два кондиціонери для білизни, тертку, миски для салатів, пляшку «Шампанського» –усе це чекає на своїх власників у редакції. А далі почало щастити тим, хто прийшов на розіграш. Так, кантер виграла Т.Г.Левченко, кімнатний фікус – Мяло, термометр – С.М.Протасовіцький, шампунь – О.І.Арабаджинський, кухонні ваги – Г.П.Германенко та В.І.Жадан, фен – В.І.Бондаренко, машинку для стрижки – Д.М.Вернер.

Наступні призи, а це ваги напольні та два чайники теж чекатимуть своїх господарів у редакції. А от вентилятор того ж дня забрав додому Г.Г.Калашник, якому про виграш повідомила сусідка.

Призи майже закінчилися, тож подружжя Коломойців з Воскресенки вже прямувало до виходу. Аж тут почули, що суперприз – мультиварку – виграли саме вони! Чоловік приємно здивувався виграшу, а дружина щиро зраділа, бо яка ж господиня не мріє про таку корисну річ на своїй кухні.

Отримати всі інші призи в редакції газети з 8.00 до 16.30 можуть: Л.Я.Зубець, м. Пологи; Т.І.Степаніченко, с.Пологи; Л.В.Кірілова, с.Пологи; В.М.Івченко; Т.А.Карпій, с. Новоселівка; Носко; О.М.Савічева, м.Пологи; Ігнатенко, с.Пологи; Л.П.Шевченко, м. Пологи; Л.Г.Плетінь, с. Кінські Роздори; Л.Ф.Діденко, м.Пологи; К.Д.Криворучко, м. Пологи; Черкун; О.П.Дука, с.Тарасівка; М.В.Іванішко, м.Пологи; Бідний; В.І.Верхогляд, м. Пологи; Л.О.Солодкий, с.Чапаєвка; Скидан; П.Сідорашко, с.Семенівка; Н.В.Мяло, м. Пологи; Н.Д.Кальян, м. Пологи; Лозицький.

З собою потрібно мати документ, що підтверджує особу, та оригінал квитанції про передплату, бо, на жаль, на кількох ксерокопіях квитанцій відсутні повні дані про передплатника, зокрема, ініціали та домашня адреса.

Усі ж решта учасників розіграшу, хто взяв у ньому участь але не виграв приз, в якості бонусу отримали купончики, пред’явивши які, протягом року матимуть знижку у сумі 25 грн. на привітання, оголошення і т.д.

Отже, ще один розіграш призів від «Пологівських вістей» завершено, наступний – у січні 2018 року. Залишайтеся з нами, передплачуйте, читайте, вигравайте!

З повагою «пологовістяни».

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут