Пологівцям розповіли про зміни в податковому законодавстві

0
18

Відкриваючи семінар, заступник начальника Пологівської ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй зазначила, що з 1 січня 2017 року внесено зміни практично до всіх розділів Податкового кодексу України.IMAG1391

Зміни торкнулися як юридичних, так і фізичних осіб.

У проведенні семінару також брали участь спеціалісти Пологівського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області та керівники структурних підрозділів, які займаються адмініструванням податків і зборів з фізичних та юридичних осіб Пологівської ОДПІ.

Особливу увагу приділили змінам в оподаткуванні фізичних осіб, новаціям в адмініструванні податку на прибуток, місцевих податків, ресурсних платежів, екологічного та акцизного податків та інше.

Крім цього, звернули увагу на зміну розміру прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати – з 1 січня їх розмір становить 1600 і 3200 гривень. Відповідно збільшився розмір мінімального страхового внеску – 704 гривні.

Присутніх інформували, що з 1 січня 2017 року розпочалася кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи або мають право подати декларації для отримання податкової знижки.

Учасникам семінару нагадали про терміни подання звітності та сплати податків за результатами діяльності 2016 року.

На завершення семінару, Світлана Бруй зазначила, що запроваджені зміни до податкового законодавства принесуть ефективність процесів адміністрування платежів та конструктивний діалог з бізнесом у напрямку сплати податків.

Для своєчасної обізнаності щодо новацій законодавства ФОП було запропоновано звертатись до сторінок офіційного видання фіскальної служби України – журналу «Вісник. Право знати все про податки і збори».

В процесі обговорення змін усім запитувачам надано відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут