Оріхівську центральну районну лікарню цього року очікують суттєві зміни на краще

0
36

1_9За підтримки Запорізької обласної ради цього року понад 46 тисяч жителів Оріхівського району мають відчути значні зміни в якості медичних послуг. Для вивчення потреб Оріхівської центральної районної лікарні на базі цього комунального закладу висадився депутатський «десант» на чолі із першим заступником голови Запорізької обласної ради Єгором Семенковим.

– Всі ми знаємо, в якому стані знаходяться лікувальні заклади в районах. Тож, в цьому році Запорізька обласна рада системно займатиметься ремонтами, реконструкціями і енергозберігаючими проектами центральних районних лікарень і ФАПів. Оріхівська ЦРЛ – один із наших першорядних проектів, – запевнив Єгор Семенков, оглядаючи приміщення хірургічного та гінекологічного відділень КЗ «Оріхівська ЦРЛ» Оріхівської районної ради.

Тут у 2012 році було зроблено капітальний ремонт: утеплено фасад, відремонтовано покрівлі, за рахунок державної субвенції збудовано рентгенологічний кабінет. Та, разом з тим, у приміщеннях гінекологічного та хірургічного відділень потребують капітального ремонту дві операційні. За словами головного лікаря закладу Наталії Бєлової, відповідно до санітарно – гігієнічних вимог та норм, найактуальнішим є встановлення вентиляційної системи в операційних блоках гінекологічного та хірургічного відділень. Хірурги лікарні проводять тут близько 1500 операцій на рік. По завантаженню, операційні Оріхівської ЦРЛ входять до «трійки» лідерів із кількості ендоскопічних операцій (після Мелітополя та Бердянська).

Орієнтовно, розробка проекту встановлення вентиляційної системи в операційних блоках гінекологічного та хірургічного відділень КЗ «Оріхівська ЦРЛ» по вул. Правди, 2 м. Оріхів становитиме близько 100 тис. грн. (при нинішніх цінах, вартість реалізації проекту – порядку 1,3 млн. грн..).

Крім того, потребує заміни покрівлі пологовоговідділення, яка сьогодні протікає, і реконструкція даху поліклінічного відділення КЗ «Оріхівська ЦРЛ», бо існуючому даху вже понад 40 років.

– Сподіваюсь, депутати Запорізької обласної ради підтримають необхідність проведення ремонтів і реконструкцій в Оріхівській районній лікарні, і вже в 2017 році тут будуть проведені необхідні роботи, які підуть на користь всім оріхівцям, – зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Джерело: http://www.rada.zp.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут