2 Січня 2017 Місто 692  4 

«Новий рік іде – мир і злагоду несе!» або як пологівці Новий рік зустрічали (+ФОТОРЕПОРТАЖ)


В новорічну ніч на центральній площі міста відділом культури та туризму райдержадміністрації за підтримки Пологівської міської ради організовано, а творчим колективом Пологівського районного Будинку культури проведено свято для пологівців.

Розпочали театралізацію Дід Мороз зі Снігуронькою. На сцені виступали з тематичними новорічними піснями вокалісти РБК, закликали водити хороводи біля ялинки.

Зі словами вітань до мешканців району та міста звернулися голова районної ради Олександр Покутній і міський голова Юрій Коноваленко.

На сцену запросили пологівців виконати важливу місію – написати плакат. З завданням виконавці впорались на “відмінно”, на плакаті написали «МИР УКРАЇНІ!». Усі разом дружно виконали державний Гімн України.

Пологівці вітали один одного зі святом і в побажаннях кожного були слова – МИРУ УКРАЇНІ!

Ведуча свята запрошувала на сцену бажаючих взяти участь у конкурсах. Відпочиваючі активно змагалися в конкурсах «Новорічний макіяж»,  «Комплімент». Усіх учасників Дід Мороз і Снігуронька нагороджували призами і солодощами.

Кульмінацією свята була поява на сцені символу 2017 року – ПІВНЯ! Усі голосно прокукурікали та затанцювали головний танок року – танок півника!

Разом з аніматорами народ водив хороводи, танцював танці різних країн світу, голосно співав хіти української естради і танцював.

З гарним настроєм, відпочивши і поспілкувавшись з друзями, усі розійшлися по домівках, маючі надію на те, що виповняться найзаповітніші бажання.

Працівники Пологівської поліції зробили усе, щоб відпочинок громадян був безпечним.

Кажуть: «Як рік зустрінеш, таким він і буде!». Рік має бути веселим, активним, творчим і вдалим на досягнення!

М.Діденко, начальник відділу кульутри і туризму.

Фото автора.

 


  1. Анонім сказав:

    А Вогняний Півник с. Воскресенки найкращий! З Новик Роком всіх!

  2. Сергій сказав:

    А де діли головного півня району – Ірину Григорівну?Як це без неї таке свято провели?Негоразд…

  3. Анонім сказав:

    Може в новому році міський голова оновить сцену та сходинки, бо взимку по ним страшно підніматися на сцену дітям, котрі виступають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.