Новорічне диво (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
56

Вже третій рік поспіль саме 29 грудня пологівці вітають військовослужбовців в зоні АТО з прийдешнім Новим роком.15800278_1626417020986736_4724450421873750601_o

            Напередодні, коли ми готувалися до виїзду, до Центру допомоги учасникам АТО зателефонувало командування в/ч 2802 (наші пологівські морпіхи) з проханням про допомогу. Сьогодні хлопці стоять на нульових позиціях, та їм для повноцінного функціонування конче необхідний генератор. Замовлення не лише прийняли, а й зробили замовлення в Інтернеті, і генератор вже вирушав до Поліг, а от хто його оплатить, ми ще не знайшли.

Однак, тепер ми твердо віримо в новорічні дива. І таким дивом для нас став дзвінок від голови правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», депутата Запорізької обласної ради Олега Васильовича Закарлюки з пропозицією допомоги військовим.

            Отже, генератор та інвертор від ПрАТ «Пологівський ОЕЗ» військовослужбовцям 36 ОБМП передали демобілізовані учасники АТО, працівники ОЕЗу Сергій Подольський та Олексій Шмигля.

            Яке ж свято без новорічного салату «Олів’є»? Так подумали не тільки ми, а й керівництво заводу. Закуплені продукти для салату передали до Пологівського професійного ліцею, де студенти з любов’ю, своїми руками приготували більше 20 кілограмів цієї страви.

            Святковий настрій та яскраві емоції військовослужбовцям подарували учасники концертної програми: Ліна Купріна – студентка Гадяцького музичного коледжу ім.Котляревського, Вікторія Гавриленко – студентка Львівської академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, зразковий хореографічний колектив «Союз» (керівник Ромео Гаспарян), Влада Сумєріна – учениця колегіуму №1, Георг Сарішвілі – студент Оріхівського сільськогосподарського технікуму, Наталія Плетінь – голова ГО ТЧХУ, Тетяна Ковтун – солістка районного Будинку культури, демобілізовані учасники АТО Сергій Подольський, Олексій Шмигля, Юрій Кальченко з дружиною Тетяною, Юрій Устименко – учень СРШ №2, координатори Центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації Ірина Півень – заступник голови райдержадміністрації та Ангеліна Устименко – головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації.

            Незабутні враження забезпечили казкові персонажі – Дід Мороз та Снігуронька, які подарували кожному воїну, більше ста наборів з цукерками, мандаринами, яблуками та шкарпетками. Подарункові набори були зроблені при Центрі допомоги учасникам АТО за фінансової підтримки Зої Пісковець та Ірини Півень.

            Військовослужбовцям було передано безліч новорічних листівок та смаколиків, котрі зібрали загальноосвітні заклади району. Дякуємо учнівським та педагогічним колективам, батькам за підтримку нашої армії. Щиро дякуємо за новорічні смаколики григорівським волонтерам: родині Кальченків, Ользі Антоненко, Клавдії Самуляк, Анжелі Мамай, Вірі Коропець – за консервацію та домашню випічку, колективу Григорівського дитячого садочка – за зроблені 30 кг салату «Олів’є», Ангору Сарішвілі, пологівському волонтеру, який передав для військових 200 смачних біляшів. Перевезення делегації забезпечив Віталій Бондаренко. Організатор заходу – відділ освіти молоді та спорту райдержадміністрації.

Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут