Новорічна акція доброти (ФОТОРЕПОРТАЖ)

2
9

IMG_6953З вересня поточного навчального року у Пологівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 та Пологівському НВК в рамках реалізації районної Програми «Інклюзивна освіта» почали функціонувати два інклюзивні класи, в яких навчаються і діти з особливими освітніми потребами.

Напередодні Різдвяних свят молодші школярі  цих навчальних закладів, а саме ті, які є учнями інклюзивних класів, біля Новорічної ялиночки отримали солодкі подарунки від Благодійного Фонду Порошенка.  Відомо, що голова Фонду,  дружина Президента Марина Порошенко, всіляко підтримує розвиток інклюзивної освіти в Україні. Неодноразово педагоги Пологівщини вчилися азам роботи в таких класах на різноманітних форумах, семінарах, що відбувалися за ініціативи та особистої участі Марини Порошенко.

Привітав педагогів, батьків та вручив малечі 40 наборів смачних шоколадних цукерок від Фонду начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Павло Вікторович Капітонов.

Це вкотре дало змогу дітям з особливими потребами відчути себе звичайними школярами, об’єднало дітей інклюзивних класів, подарувало добру нагоду разом  побувати на святі, радіти подарункам.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ви впевнені, що коли всьому класу дає цукерки очільник освіти району за те, що в них в класі навчається дитина з інвалідністю це дає змогу їй почувати себее звичайною?! Бідні батьки! Бюрократизм страшна машина.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут