КУ-КУ-РІ-КУ! Які вони – пологівські Півні?

0
64

IMG_8544--Киман-А.И

Отже, наступний за Східним календарем – рік Вогняного Півня. Люди, народжені у рік Півня, зазвичай є лідерами, займають керівні  посади, активні, непосидючі, імпульсивні і яскраві особистості. Серед відомих Півнів є письменники, політики, актори, композитори, гумористи: Панас Мирний, Євген Маланюк, Жан-Поль Бельмондо, Йоган Штраус, Юрій Нікулін, Дженіфер Еністон, Дмитро Білан, Мустафа Найем. Багато і серед пологівців є тих, хто народився у рік Півня. Ми вирішили з’ясувати, які вони – пологівські Півні.

Роки Червоного або Вогняного Півня – 1957, 2017.

Роки  Півня за китай-ським календарем: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029.


Анастасія Лисенко


0G-KQcM6wko

Народилася ця тендітна дівчина 1993 року, у рік Водяного Півня. Хоч Насті лиже 23 роки, але вже багато де встигла себе проявити. Як і годиться справжньому півню – у неї войовничий характер. Вона не дозволяє іншим ображати ні себе, ні своїх рідних. Її хобі – це спів, але не тільки зранку. Настя із задоволенням малює, танцює та співає. Працює Анастасія вже другий рік вихователем у дитячому садочку «Лисичка» та вдома виховує своїх чотирьох діток. За велінням долі Настя перший раз завагітніла двійнею. У неї народилися прекрасні хлопчики – Даніїл та Денис, а через півтора роки лелека знову завітав до сімейства Лисенків та подарував їм двійняток-дівчат – Софію та Віолетту. Зараз Настя також при надії та чекає на хлопчика. Дівчина зізнається, що її життя зараз обертається навколо дітей. На роботі молода вихователька віддає всі сили 20 маленьким пологівцям, яких щодня необхідно виховувати та пестити, а вдома на неї чекає четверо своїх малюків та ще один в животику, які також чекають на мамину посмішку, ласку та тепло. До весілля та народження первістків дівчина активно займалася хореографією та гандболом, сьогодні ж молода мама прищеплює любов до спорту та активного способу життя своїм дітям.


Анна Буртненко


ST831205

Ця тендітна красуня теж народилася у рік Півня. Але всупереч характеристикам Аня не любить забагато уваги до своєї персони, проте це не заважає їй бути душею будь-якої компанії. Веселий норов, щира посмішка – найкращі прикраси для скромної молодої леді, яка гордо йде стежиною свого життя і прикрашає своєю вродою світ.

Аня працює техніком-технологом у Пологівській друкарні. Як і всі Півні, вона творча, цілеспрямована, уважна до деталей, працелюбна і життєрадісна. Є в Ані і особливий шарм. Вона завжди виділяється з натовпу, адже має бездоганний вигляд. Що-що, а пір’ячко у справжнього Півня має бути яскравим, ідеальним!

Молода красуня дуже любить квіти, тому вдома має вазони з улюбленими рослинками. А ще любить тварин. Добра господиня і мудра жінка. На перший погляд м’яка, проте у найвідповідальніші моменти проявляє твердість і рішучість характеру. Вміє обходити гострі кути і взагалі миротворець за натурою, хоч це і не притаманно зазвичай Півням. Тож Аня не зовсім типовий представник народжених у рік Півня. В тому і своя родзинка!


Валентина Ткаченко


image

Валентину Іллівну багато пологівців знають як прекрасного вчителя математики, ерудовану, спокійну, а ще товариську, з почуттям гумору людину. Вона зовсім миролюбної вдачі, тож відразу й не повіриш, що народилася в рік задаваки та забіяки Півня. Але дещо в її характері, все-таки, є від господаря наступного року. Найперше, зізналася Валентина Іллівна, вона дуже любить голубці, особливо ж якщо в них багато рису, тобто поклювати зернятка просто обожнює! А ще вона досить строга, у всьому любить порядок, іноді й «клюнути» може, особливо своїх дітей, коли є за що.

А от яскравих кольорів в одязі не любить, більше – спокійні тони. Якщо типовий Півень пишається, коли його хвалять, прагне бути в центрі уваги, то Валентина Іллівна від цього навіть ніяковіє, хоча й зізнається, що дуже приємно, коли чуєш на свою адресу добрі слова.

«А взагалі, я якийсь неправильний Півень, – жартує Валентина Іллівна,– бо зовсім не схожа на нього в головному – дуже не люблю рано вставати. Я ніколи не лягаю спати, як кажуть, разом з курми, краще працюватиму до глибокої ночі, але зранку люблю якомога довше поспати, якщо, звичайно, є така можливість.


Олександр Киман


IMG_8544 Киман А.И.

Олександр Іванович Киман, заступник директора агрофірми “Батьківщина”, народився 1957 року, в рік Вогняного Півня. За гороскопом це дуже цікаві люди, які завжди борються за справедливість, співчувають іншим і вірять, що чесність – це найкраща політика. Олександр Іванович такий і є, а ще він розумний, виважений, стриманий, ніколи нікого не образить. Поважають чоловіка односельці, тому й обирають люди О.І.Кимана кілька скликань підряд депутатом, був депутатом Новоселівської сільської ради, зараз – депутат Пологівської районної ради.

Як зізнається сам Олександр Іванович, у родині він більше вважає лідером свою дружину. Сім’я для чоловіка – головне. Син вже дорослий чоловік, а от втіха і розрада у житті – маленька онучка Кірочка.

Має Олександр Іванович хобі – з 1996 року він голова новоселівського мисливського колективу. Без полювання не уявляє вже свого життя. Любить не лише полювати, а й готувати різні страви, особливо м’ясні. Коронна страва чоловіка – шашлик, це блюдо виходить у нього дуже смачним.


Євген Черкун


IMG_3285

Як і всі Півні, Євген дуже творча людина. За своє життя трудився в різних сферах, доки не зрозумів, що займатись треба тим, що приносить задоволення і до чого найбільше лежить душа. Так і зайнявся фотографуванням – хобі всього свого життя. Зараз багато пологівців знають його як класного фотографа.

У стосунках Євген чесний, йому можна довіритись, до нього можна звернутись за порадою чи допомогою у будь-який час – і він допоможе безкорисливо, не вимагаючи нічого взамін. Але ніколи не дозволить себе використовувати чи танцювати під чужу дудку. В бійку, звичайно, не полізе, але й не затаїть в собі образу, це не в його правилах. Він чесно висловить кривднику все прямо у вічі, оскільки не звик носити каміння образи за пазухою.

Як і всі Півні, Євген любить стильно одягатись, для нього важливо, що про його зовнішність думають люди. Він не сіра мишка, але й не фокусує на собі увагу інших. Євген дуже домашній, мир і спокій в його сім’ї понад усе. І хоча за гороскопом Півнів вважають холодними й не здатними відкрито проявляти свої почуття, Євген насправді дуже турботливий і ніжний.

Сторінку підготували Ірина ЛІСОВА, Надія НОВІКОВА, Лідія СЛАБИШЕВА, Наталія ОСИПЕНКО, Оксана БОЙКОВА, Микола Дрюченко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут