Діти єднають Україну: як у Тарасівці та Басані День Соборності святкували

4
48

22 січня – особливий день для кожного українця. Це день, який наповнює наші серця гордістю за славне минуле нашого народу, вірою в світле майбуття, в те, що наша славна Україна буде завжди єдиною. 22 січня – День Соборності України, день радості, день, який об’єднує всіх патріотів нашої держави.

IMG_7281-1

20 січня 2017 року, учні двох шкіл, Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Басаньської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли активну  участь в акції «Ланцюг єднання». Колони учнів сусідніх шкіл зустрілися на дамбі, яка з’єднує два села. Учні виготовили багато патріотичної символіки, то ж класи вражали своєю яскравістю. Велично майоріли жовто-блакитні прапори. Зустрівшись, учні привіталися гаслом «Україна єдина». Учні шкіл привітали один-одного, дотиком долонь, веселими посмішками та привітаннями зі святом. А потім учні, працівники Тарасівської сільської ради, Будинку культури, взялись за руки, утворили ланцюг єдності. Людей об’єднало тепло долонь, доброта сердець, віра в краще майбуття, свій теплий привіт посилало промінням сонце їз-за холодних зимових хмар. То ж ні мороз, ні холодний вітер не завадили провести цей святковий захід.

Україно! Єднайся!

Щасливої долі тобі, моя люба державо, процвітання, мирного блакитного неба!

В.Доля, заступник директора з НВР.

 

 

4 КОМЕНТАРІ

  1. Мне это напоминает Советский Союз. Мы так же по праздникам ходили строем с флагами и транспарантами, наши сердца так же наполнялись гордостью за славное прошлое нашего народа(которое сейчас всячески попирается), мы так же верили в светлое будущее(которое так и не пришло). Как тогда была показуха так и сейчас. Я почему то думаю что большинство из этих детей не знают что это за праздник, их организовали преподаватели которые выполняют указание свыше(так же как в былые времена). Это мое сугубо личное мнение, может я и не прав. Ставлю в известность что я не агент Путина и не “шатун.”

    • Правильно, головне, щоб все було від душі, а не з-під палиці. Краще зібратися та допомогти старим і немочним, або зробити суботник.

    • Цілком згодний з Вами. У нас чомусь патріотизм здебільшого з”являється за рознарядкою згори. А чому б тим же вчителям не виявити власну ініціативу і влаштувати патріотичний захід не до дати, а за велінням небайдужого серця? Оцей “датний” патріотизм відгонить “совком”.

      • Чого ви так? Відіжміться від підлоги 22 рази, викладіть відео в мережу – вже патріот! Губернатори багатьох областей долучилися, військові, мер Клічко суперпатріот – серед вулиці віджимався! А от Уінстон Черчілль тільки курив, та бухав – не патріотично…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут