Депутати Пологівської міської ради приступають до роботи

0
28

Перша у цьому році сесія Пологівської міської ради відбудеться наступного тижня, 20 січня. Відповідне розпорядження про скликання позачергової 19-ї сесії підписав міський голова Юрій Коноваленко.

IbXkejupЗасідання постійних депутатських комісій, на яких депутати опрацюють всі проекти рішень, пройдуть 18-19 січня. Обранці розглянуть і приймуть рішення з понад двадцяти питань. Серед яких основними стануть такі:

– Про встановлення єдиного податку на території міста Пологи на 2017 рік.

– Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Пологи на 2017 рік.

– Про встановлення плати за землю на території Пологівської міської ради.

– Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23.12.2016 №1 «Про затвердження структури, штатної чисельності та умов оплати праці працівників апарату та виконавчих органів Пологівської міської ради».

– Про внесення доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Пологівської міської ради на 2017 рік, затвердженого рішенням від 09.12.2016 № 19.

– Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

– Про передачу в користування ГКП ВКГ «Міськводоканал» Пологівської міської ради труби літ. «Я» за адресою: м. Пологи, вул. Робоча,4 на праві господарського відання.

– Про передачу в користування Пологівському центру культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради нежитлові будівлі з обладнанням за адресою: м. Пологи, вул. Шкільна,29-а, вул. Севастопольська,35 на праві господарського відання.

– Про надання в оренду комунальній установі «Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пологівської районної ради Запорізької області нежитлового приміщення за адресою: м. Пологи, пров. В.Жуковського, 13.

– Про надання в оренду Пологівській районній організації «Товариство Червоного хреста України» нежитлового приміщення кімната № 28 за адресою: м. Пологи, вул. Привокзальна,17.

Знову депутати повернуться до розгляду питання щодо передачі у постійне користування релігійній громаді Української Православної Церкви при храмі на ім’я Покрови Пресвятої Богородиці земельної ділянки по вул. імені Героя України Сацького В.А.,11-м. Вказана ділянка землі знаходиться під діючим храмом, який розташований між Колгоспним ринком та старим цвинтарем. Зокрема обранці заслухають звітну інформацію керівництва місцевої національної поліції про роботу Пологівського відділку протягом минулого 2016 року. Традиційно депутати поставлять керівництву місцевої поліції актуальні запитання.

Джерело: http://mradapology.gov.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут