10-й турнір з більярдного спорту пам’яті Євгена Чистова (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
18

21 січня у Пологах пройшов ювілейний 10-й регіональний турнір з більярдного спорту пам’яті колишнього начальника станції Пологи Євгена Чистова.IMG_8506

Відкрив змагання голова регіональної ради з проведення спортивно-масових заходів по Запорізькому регіону Михайло Чорненький. Привітали учасників змагань і тепло згадали Євгена Валентиновича голова Запорізького теркому Олексій Сімерунь і міський голова Юрій Коноваленко.

Головний суддя змагань Володимир Бойко ознайомив учасників з регламентом турніру і провів жеребкування команд.

У змаганнях взяли участь команди Пологівського залізничного вузла і гості із Запоріжжя. Після тривалих більярдних баталій, які були часом драматичними, а часом і веселими, визначилися переможці і призери. Тож, переможне перше місце посіла команда Пологівської дистанції колії (Олексій Білий, Олександр Галич), на другому місці опинилися гравці з команди Запорізької дирекції залізничних перевезень (Андрій Лекаркін, Євген Подлєсний), а на третьому – команда Пологівського локомотивного депо (Сергій Біляк, Олександр Тоцький).

Кращим гравцем турніру визнали того, хто забив найбільше куль з одного кия. Ним став Олексій Білий, його кращий результат – 5 куль з одного кия. Приз глядацьких симпатій дістався Олексію Холодняку.

Нагородили переможців і призерів змагань син Євгена Чистова Валентин, який продовжує династію залізничників Чистових і зараз очолює колектив станції Пологи, і голова профспілки працівників станції Пологи Світлана Різніченко. Переможці і призери отримали кубки, медалі, грамоти і призи.

Організатори і учасники змагань висловлюють вдячність Олександру Добровольському за надану можливість проведення турніру у більярдному залі кафе-бару “Сакура” і за теплий прийом.

Вл.інф.

Фото Миколи Дрюченка. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут