Жителів Поліг запрошують на небувале відкриття головної міської ялинки

9
8

Міську ялинку Поліг офіційно відкриють 17 грудня, в суботу.

IMG_4779

Цьогоріч ялинка стоятиме на звичному місці, на головній площі міста. Хоч ялинка і залишиться тією ж, що і в минулі роки, проте відкриття буде таким, якого ще в Пологах не було: яскравим, цікавим, з масою казкових героїв, з рухливими іграми, щоб діти не замерзали, пригощатимуть гарячим чаєм, і обов’язково з подарунками.
У міській раді майже закінчують приймати ялинкові іграшки на конкурс на кращу новорічну іграшку для головної ялинки, зроблену своїми руками. Під час свята депутати міської ради вручать переможцям грошові премії, подарунки. Нагадуємо, конкурс триває з 25 листопада по 15 грудня.
Під час свята відбудеться ще один конкурс – серед тих гостей, які прийдуть на відкриття міської ялинки у новорічних костюмах або елементах новорічного образу. Приз вручатиме міський голова. Крім цього, організатори планують й інші інтерактивні заходи, зокрема написання загальноміської листівки Діду Морозу, яку створюватимуть самі ж пологівці під час свята.

Отже, свято почнеться о 10:00 у суботу, 17 грудня. До зустрічі, пологівці!

Джерело: сайт Пологівської міськради.

9 КОМЕНТАРІ

  1. Так буде на новорічній площі від ТОВ «ТРК «Славія» самовар, та щось до чаю для замерзлих, чи не буде? На сайті міськради про це нічого не пишуть, а по радіо “Мелодія” обіцяють!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут