Залізничники відстрілялись (+ФОТО)

0
14

10 грудня у спорткомплексі локомотивного депо Пологи пройшла першість пологівського залізничного вузла зі спортивної стрільби з пневматичної гвинтівки. Як повідомив інструктор зі спорту залізничного вузла Володимир Бойко, у змаганнях взяли участь 5 команд, кожна складалася з трьох чоловіків і однієї жінки. Учасники стріляли з відстані 10 метрів, мали 5 пробних вистрілів і 5 залікових.Изображение 038

Боротьба за першість була цікавою, зі спортивним азартом. Призові місця посіли три команди: почесне третє – команда дистанції, сигналізації та зв’язку (Олександр Бокун, Олександр Ключко, Юрій Шевченко і Тетяна Волковинська), друге – команда станції Пологи (Олександр Косьмина, Віктор Бідний, Сергій Литвиненко і Галина Гучко), а переможне перше місце виборола команда локомотивного депо (Віктор Колісник, Руслан Малько, Євген Козачухний і Любов Зайцева).

Також були визначені і кращі стрілки, серед жінок найкраще відстрілялася Галина Гучко (з результатом 43 очка), а серед чоловіків кращий результат у Євгена Козачухного (47 очок).

Призери і переможці змагань отримали грамоти і премії.

Вл.інф.

Фото Віталія Волковинського.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут