Уряд та РНБО підтримали націоналізацію “Приватбанка”

0
8

Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію “Приватбанка”

8bceb7b-priv

Про це “Українській правді” повідомили поінформовані джерела в уряді.

“(“Приватбанк”) націоналізували”, – зазначив співрозмовник.

Джерела також повідомляють, що власника “Приватбанку” Ігоря Коломойського в АП під час засідання уряду не було, а кандидатура Олександра Шлапака в якості нового можливого керівника “Привату” не обговорювалася.

Як повідомляє ЕП,  голова правління “Міжбанківської валютної біржі” Анатолій Гулей зазначив на своїй сторінці у Facebook: “Ухвалено рішення про націоналізацію “Приватбанку”. Брифінг міністра фінансів завтра вранці”.

За даними джерел УП, спочатку ввечері 18 грудня відбулося засідання Кабінету міністрів, яке проходило в АП, після чого відбулося засідання РНБО.

Раніше повідомлялося, що на “урядовій нараді” та на засіданні РНБО  планується обговорення питання “Приватбанку”.

Інформація про те, що найбільший комерційний банк країни – “Приватбанк” – може бути націоналізовано, курсує на банківському ринку давно. У “Приватбанку” заявляли, що розмови про націоналізацію – атака на банк.

16 грудня Кабінет міністрів України змінив процедуру націоналізації банків.  За інформацією ЕП, раніше згоди прем’єр-міністра Володимира Гройсман на націоналізацію “Приватбанку” не було.  Ухвалене рішення говорить про те, що один з нинішніх акціонерів “Приватбанку” зможе зберегти істотну участь у банку, тобто долю акцій вище 10%.

Більше про ситуацію з “Приватбанком” читайте у матеріалі “Економічної правди” “Майже державний. Що буде з Приватбанком“.

Українська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут