У Маріуполі семеро підлітків отруїлись психотропами просто у школі. ВІДЕО

0
2

JPOWviZacHU9Поліцейські встановили, що діти вжили препарат психотропної дії, який приніс один із хлопців до навчального закладу. У результаті двоє підлітків знаходяться у реанімації, п’ятеро – у соматичному відділенні.

Як розповів начальник Центрального відділу поліції Микола Побойний, правоохоронці з’ясували, що медичний препарат до закладу приніс один із учнів – хлопець знайшов сильний психотропний засіб, що вживала його бабуся, яка померла 2 роки тому.

Директор закладу Анатолій Бурлаков розповів, що зміни у поведінці учнів помітив викладач фізики: після того, як діти повернулися з перерви, у деяких з них були явні ознаки сонливості.

Вчитель негайно покликала медсестру, яка почала оглядати одного з хлопців. Виявилося, що в одного з них сильно впав тиск. Злякавшись, інші хлопці зізналися дорослим, що також вживали препарат. Співробітники швидкої допомоги, які приїхали на місце, почали надавати першу допомогу, але зрозуміли, що підлітків потрібно госпіталізувати.

Директор відзначив, що зі всіма цими хлопцями ніяких проблем у закладі раніше не було, троє з них навчаються на «червоний диплом».

За словами завідувача відділення дитячої реанімації Юрія Бахолдіна, двоє підлітків знаходяться у тяжкому стані, в одного з них порушено дихання. Також один із хлопців зізнався, що вживав ще й алкогольний напій. Інші п’ятеро – у задовільному стані. Лікарі роблять усе можливе, аби діти максимально швидко одужали.

Інформація за фактом внесена до Журналу єдиного обліку. Поліція проводить перевірку.

Джерело: http://magnolia-tv.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут