У бійцівського клубу “PRIDE” тепер є свій гімн. Автор закликав займатися спортом (+ пісня)

29
8

Ao48-BKZoloСьогодні вночі на сторінці соціальної мережі “Вконтакте” Георгій Сарішвілі  опублікував пост і виклав пісню -гімн, яку написав для бійцівського клубу «PRIDE». Хлопець, як і багато пологівців тренується у клубі під керівництвом тренера Володимира Донця. Георгій – творчий хлопець, окрім спорту, захоплюється музикою.TnSlTLOb7ic

“Всем доброго времени суток! В общем сегодня выпускаю гимн бойцовского клуба «PRIDE».  С выходом этого трека хочу всех призвать к занятиям спортом. Хочу сказать, что занятие спортом – это отлично! А заниматься спортом вместе с командой “PRIDE” ещё лучше! Быть одним из членов команды прайда –  честь для меня и для всех моих товарищей! У нас отличный тренер, которым мы гордимся, ведь таким тренером может похвастаться очень мало спортивных клубов и залов! Хорошо, когда тренировки проходят в удовольствие и они проходят вместе со своей второй семьёй, хорошо, когда людей, которые рядом занимаются, можно смело называть братом или сестрой и знать, что если в друг передряга, то тебя поддержат и помогут! 0rzzYMmk770
Приходи к нам, стань частью нашей бойцовской семьи “PRIDE” и сам убедись, что это не пустые слова!
В общем один за всех и все за одного, ребзи! А теперь го ценить трек!” – написав у стрічці Георгій.
І трек вже “зацінили”, він зібрав вже 51 “лайк”.

29 КОМЕНТАРІ

 1. Прайдом (PRIDE) називають співтовариство левів. В ньому зазвичай знаходиться один дорослий самець, кілька зрілих самок і їх дитинчата. Припустимо членам клубу імпонує така котяча соціальна спільнота тваринного світу, хай… Але чому на українській землі, виспівують гімн – урочисту пісню, яка вихваляє та прославляє кого-небудь або що-небудь (в даному випадку PRIDE) мовою окупантів?! Чи Георгію Сарішвілі рідніший “велікій і могучій”, а в “солов’їній” бракує слів?

  • А чому анонімно ? Чи боїмось самця та його дитинчат? А може заздрість заїда??? Краще брудом полити ніж признати? Доречі!!! Тренер Володимир Донець на відміну від інших свій патріотизм довів в зоні АТО !!!!!

 2. В нашій країні немає заборони на інші мови, кожен розмовляє тією мовою,якою йому зручно. Шановний “анонім” ,я впевнений, розмовляє також не на “солов’їній”,а на “суржику”,в АТО також не був( чомусь я в цьому впевнений),один із тих,кого називають “диванні війська”)

 3. Написано, те що читаєте. Чесно – очікував іншої реакції, але все підтверджується, мої любі співвітчизники. Українці дійсно не готові до демократичної європейської моралі, та західної цивілізації, бо й досі не переросли войовничих монголо-азіатіаських пострадянських стандартів. Вітаю з Днем народження Степана Андрійовича, левенята! 😉

 4. Цікаво, хто це зацінив такий витвір? Мабуть 12-16- річні. Зверніться в школу мистецтв, щоб оцінили професіонали. Де треба поправили і тоді беріть на озброєння. А в тексті треба було згадати і про жінку вашого тренера, а то мало прогибання. З великою повагою до Володимира Донця, якщо твій батько скаже, що цей трек заслуговує уваги, приймайте його. Тільки він мабуть знає трек, де катаються на велосипедах. І головне- ми живемо в Україні!!!

  • В. Божко, песня была написана не для вас, не для государства и не для меня! Песня написана для нашего клуба, исключительно для ценителей спорта, а не творчества! Мы не поддерживаем ни одну политическую сторону, мы не отстаиваем ни одного государственного деятеля, спорт остаётся исключительно спортом! Моя к вам просьба, прежде чем писать в комментарии о личных моментах моей жизни, хорошо подумайте, правильно ли это!

  • Шановний В.Божко, може ви як “справжній мистецтвознавець” опублікуєте свій витвір? Про свою жінку, матусю, татуся…, розкажете на чому вони катаються…! Тим самим покажете приклад Георгію! А читачі із задоволенням оцінять ваше творіння! Чи ви здатні тільки критикувати чужі твори? Хоч я впенений, що саме ваша думка найменш цікавить автора.
   І головне – Не важливо, якою ти мовою розмовляєш вдома, важливо що саме ти говориш. Важливо, жити і працювати для Незалежої України. Важливо чи поважаєш ти українську мову , якщо вона у тебе інша. Важливо, щоб разом з тим ніхто не заважав тобі бути собою. Україна, як і всі інші країни на світі, не буде однонаціональною. Але є певні принципи, яким повинні підпорядкуватися всі, незалежно від мови, кольору шкіри, очей чи волосся. А якщо не подобаються вам принципи Української держави, то шукайте своє місце в іншій країні . Тому або любіть країну, державу і землю на якій ви живете, або пакуйте чемодани.

   • Шановний Віталію, адекватні коментатори спершу мали б дізнатися про особистість В. Божко, а потім писати на хвору голову! Я б, наприклад, про Даму в жодному разі не став би висловлюватися так як ви, тим паче про любов, до чогось. Любіть кого хочете, та як вам подобається, маєте право, але не прищеплюйте всім принципів своєї любові до чогось…

    • Шановний Анонім, хто вам сказав, що ви взмозі визначати стан моєї голови, а тим паче бути прикладом для мене?! Якщо ви уважно прочитаєте мій попередній коментар, то побачете що ніяких образливих слів про В.Божко там не написано! Єдине в чому я помилився, це те, що В.Божко жіночої статі! Але це не надає права ні В.Божко, ні вам переходити на особистості та обговорювати чужі родини!!!!

     • Віталію, від самого початку мова йшла про мову. Члени левячої спільноти не маючи переконливих аргументів почали “перемішувати грішне з праведним” – левів з піскарями, дивани з емігрантами, АТОшнивів з репом… Тактика зрозуміла: не маєш чим крити – згодяться всі засоби, в тому числі й словесний бруд! За хвору голову, вам нема чого ображатися – хворі не тільки ви, вся країна в цілому… Бо те що ви вважаєте неважливим, навпаки – дуже важливо для “одужання”! Думаючі нації давно живуть не на задвірках цивілізації… Наприклад про естонців не скажеш що вони хворі на голову, то й треба з них брати приклад, а не з… http://language-policy.info/2015/12/prezydent-estoniji-nazvav-rosijsku-movu-movoyu-okupatsijnoji-vlady/

 5. Пісня як на мене дуже добре написана! Георгій молодець, але я бачу що в деяких виникло питання, чому пісня написана на російській мові. Якщо ви такі розумні, чому вам не створити Ваш “витвір мистецтва”. Критикувати кожний може, а захистити свої слова не кожний зможе. Звертаюсь до всіх критиків цієї пісні, поважайте таланти інших, а не критикуйте! Якщо побачили недоліки або помилки в любому витворі, так підкажіть або допоможіть, але не лийте бруд і не критикуйте!

 6. Доброго времени суток вам, дорогие мои хейтеры 😉
  Хочу вам сказать что я благодарю вас за такую обсуждаемость данного трека)
  В месте с этим говорю вам: во первых, я буду писать так как мне нравится! Я пишу свои треки для молодёжи, много кому понравился этот трек! В школе искусств – как выразился многоуважаемый В.Божко, нет такого направления музыки и нет таковых профессионалов которые бы могли достойно оценить песню в таком направлении как “рэп”, они, а тем более ты не в праве судить меня или мой трек! Если кому-то не нравится, прошу просто проходить мимо и не поливать грязью! Что бы так делать, дорогие мои поклонники с начало нужно саму сделать что-то стоящее,а в нашем случае хотя бы сделать что-то лучше чем данный трек 😉
  Во вторых, название нашей команды не дает вам права называть нас львятами. Думаешь что львята – приди к нам на тренировку, дорогой мой аноним, или любой кто так считает и ты убедишься в обратном! Называя меня или любого из членов команды львенком – пришедши на тренировку ты ощутишь себя просто маленькой антилопой (добычей) то го же маленького львенка!
  В третьих, я патриот Украины, хоть я по национальности и грузин, но, я более чем уверен, что в свои 17 я сделал для наших бойцов на передовой (настоящих воинов, патриотов и героев Украины) намного больше чем вы вместе взятые! И да, у меня есть песни чисто на Украинском языке если это вас так волнует! Они посвящены моей родине – Украине и всем кто защищает наше будущее!
  Я думаю продолжать тут диалоги смысла нету, если желаете более подробно со мной пообщаться и поспорить по любому из выше обсуждаемых поводов,то жду вас в личных сообщениях в контакте!
  И прошу вас, перед тем как обливать кого то грязью, просто потому что вы засиделись дома, вам скучно и не чего поделать, подумайте! Правильно ли вы делаете?! и в праве ли вы делать это?!

 7. По перше прийміть новорічні вітання, громадяни и Патріоти Великой Мирной, Гордой УКРАЇНИ. З Новим 2О17 роком і з Різдвом Христовим. Зичу вам відмінного здоров’я, щястя, великого достатку и кохання. Також, нових перемог в науках, в мистецтві й спорті. Обов’язковой перемоги в войне против Путинской, кремлёвскоа – росииской гнеюшей зарази. Анониму витповедаю я, батко Георгиа Саришвили. Я и моя Грузинская родина маиже 18 рокив працовлвштуимос в цей державе. Мабут понятно шо наши дити Георги и Гванца народилис в УКРАИНЕ. Мы с дружиной выховуем наших дитей в дусе любови и патриотизма своей свободолюбивой богатостраждалной батькившини ВЕЛИКОЙ УКРАИНИ. Також вчимо их боронит Баткившину циною свого житя та здоровя, как це роблят герои – патриоти на воине, любити историю, мову, едентичную културу, нравы, звички ридной Баткившини. Шановат громодян УКРАИНИ всих националностей и вероровании, носиив таких цинносей. Таким чином вони уже гидные громодяны своей Баткившини. Далее я обрашаюсь на рускому к тебе и тебе подобным, аноним и божко. потому что вы и подобные вас не достоини уважения спилковатся з вами УКРАИНСКОЮ МОВОЮ. Первым делом напригите свои мозговые извилины, попробуйте проанализировать философическое изречение гражданина и истинного патриота. Не разнос языка, национальность, нравы, обычия или вероисповедания, разделяет нас и делает нас врагами, уничтожает насителей генофонда нации, города и страны, исчезают великие культуры. Совершает такое человекоподобное существа, отличавшийся, тупостью, алчностью, бездуховностю, высокомерием и предательством, одиозным урапатриотизмом. Много достоиных людей живут в Пологах. Я имею честь знат их. Штобы быт ближе теми назаву троих. Гримов Сергей Анатолевич, Машенко Владимер Николаевич. Плетен Олег Василевич. Перечислит их достоинства и определит их честь я смогу одным предложеним. Благадарю госпаду Богу что нам Грузинской симе пошасливилось жит в Пологах, совершат достоинные поступки именно благадаря таким людям. Может не все знакоми сними. Они професионалные спортивные тренера. Они воспитали десятки чемпионов Мира, Европи, Украини и Международных игр. Мастеров спорта в всвоих видах. Но главное каждыи воспитаник етих тренеров богат не только спортивними наградами но и честю, достоинсвом, гордостю и уверенносьтю всебе. Лично я благадарю всех, потому что, мой сын получил мужское кришения, именно благодаря ихнему професианализму. Кстати они рускомовные, что не мешает им быт патриотами, дастоинными гражданами Баткившини. Владимер Владимирович Донец является ешо одным великолепным продолжением тренирской когорти Полог. Сами посудите. Вернувшись с АТО несмотря на то што он имеет достоинную работу, где он себя реализует с честю, он свободное время посвешает молодёжи, несмотря на очень короткое время созданию клуба ПРАИД. У него много проблем становленческого периода, несмотря на то он не из тех кто здаёться. Вы нечтожные умники и обиватели, в место того чтоб морально поддержат, обсуждаете таких которым вы в подмётки не годитесь. То названия не так, то не так написана, точка или запитая не там поставлена. Вы поступки героическые, достоинные способны оценит? конечно нет, вам долго расти что бы понять насколько трудно воспитат свободолюбивую, гордую, сильную и безмерно любяшую свою родину, молодёж. Вет они наши дети, продолжения нас самых и наша надежда. Такие люди которых я више перечислил и сотни учителей, которые вкладывают в молодёжи знания науки и творчества нам помогают совершенствоват и гордится нашими детьмы. Завершаю мой немалинки монолог хочу сказать огромное спасибо всем кто поддержал моего сына и Клуб ПРАИД. Ползуяс случаем выражаю душевную благодарность и новогодное поздравления Гримову Сергею Анатолевичу со всей спортовной симёй. Плетень Владимер Николаевичу. Машенко Владимер Василевичу. Донец
  Владимер Владимировичу. Спасибо вам за всё, удачи во всех делах и во всём, здоровия вам и слава. Я уверен ваши воспитаники неоднократно всанут на педестале почёта, когда будет
  звучат гимн победителя УКРАИНЦА и на флагштоке поднимут УКРАИНСКИЙ флаг.

 8. А українці мовчать…
  Патріоти обізвалися, шаровари повдягали, взялися українців повчати… Невідомо на якім “языке”- бо то навіть не російська!
  А все починається з мови…
  Не вивчив, не здав мовного заліку – їдь звідки приїхав! Говориш на інородній, в громадських місцях, використовуєш іншомовні слова в державній установі, дописуєш у виданнях, на чужій мові – штраф, попередження, депортація!!!
  З мови починалося в Литві, Латвії, Естонії, Угорщині, Чехії…
  Де зараз вони, а де Україна?
  А українці мовчать…

 9. Лев – цар звірів, гордий, витриманий і т.д. А ваша реакція на критику свідчіть про те, що до левів вам ой як ще далеко.
  Бійцівський клуб може мати той гімн, який їм подобається, як кажуть “О вкусах не спорят – это неприлично”. Але якщо ви виставили будь-який твір у широкий доступ, будьте готові до критики. А сприймати, чи не сприймати її – це ваша власна справа.
  А фраза Георгия “Я более чем уверен, что в свои 17 я сделал для наших бойцов на передовой (настоящих воинов, патриотов и героев Украины) намного больше чем вы вместе взятые! “, просто не можу підібрати слів. Кого ви маєте на увазі, говорячи про всіх нас. Назвіть мірило благочинності. Хтось віддає останні 10 гр. на благочинність – це багато чи мало? Хтось, не маючи коштів, здає кров для поранених – це багато чи мало? Бабуся в’яже шкарпетки для бійців на передовій – це багато чи мало? І якщо волонтери відвозять допомогу на передову, вони везуть те що дають люди, тому молодці і перші, і другі. Справжні благочинники ніколи не кричать про свої добрі справи, а просто приходять на допомогу.
  І будь ласка, не переходьте на особистості, а обговорюйте конкретну тему дискусії.

  • “Все вместе взятые” – это те люди которые сидят дома, не чего и не для кого не сделали и делать не собираются, как выразиться выше один из бойцов прайда “диванні війська”. Если вы не увидели уважаемая Ольга, в начале этого монолога я написал к кому я обращался!

 10. Все це дуже цікаво! Але керівництво клубу, чи то “бойцовской семьи “PRIDE”, може відповісти на питання, та засвідчити це відповідними документами: який правовий статус мають, та чи дотримуються відповідних положеннь, вимог, та законів України, згідно цього статусу?

 11. Не хотел я в полемику вступать особенно с анонимом но приходится. Я хочу чтобы ты назвал хотя бы свое имя, которого ты так стидишся. Ты той самый ура патриот, приверженец Путиновско – кремлёвской гниюшей заразы. Только такие как ты сушество, ну совершенно без интелекта, могут без церемонно гавкатся. Ты кого или за щто гниюшая зараза в Грузию депортировать собрался, меня? Хрен тебе в РИЛО. На первый твой так сказать коментар – гавкание, где ты оскорбил моего сына и Тренера спортивного клуба ПРАИД, я очень вежливо, аргументами, философическими изричениями постарался объяснить тебе и тебе подобным как гражданы и патриоты любой державы должны оценивать информацию или ситуацию. Особенно это важно когда в твоей державе ВОИНА, ПОЛИТИЧЕСКИ и ЭКОНОМИЧЕСКИ хаос. То есть, полученную информацию или ситуацию, увиденную или услышанную, обязательно надо, анализировать, для того надо включит мозги, если они есть. Потом продукт твоих мозгов, тоже обязательно, пропустит через лубяшее сердце, прочувствовать всеми фибрами души и тело, а вот после, пожалуй можно выдать свой продуманный, обогошонный любовью продукт, поступком или словом. На такое действие мозгов, лубяшего сердца, христианской чистой души и интелекта, патриотизма у тебя не было, нет и не будет. Для обоснования моих эпитетов которых ты заслуживаеш, разберём твои первый коментари – гавкание. 1) Философическое определения звучит так. щенки львов обязательно будут львами, будь оно львом или лвици. В этом предложении нужно уловит глубоки Философически смысл. а) Львы всем человечеством признаны царями дикой природы. С этим определением, комплиментом даже такие умники как ты, не могут не согласиться. б) Семью львов называют, не стадом, не группой, не стаей, а ПРАИД. Это значит они живут в дикой природе своими очень строгими распределёнными правилами, который касается всех, от щенков до альфа самца или самцов. В праиде один или два альфа самца, добивший титул в смертном бою. Они до смерти зашишают свою територию и свой праид. Взрослые львы никогда не возьмут с природы больше чем надо для пропитания, и то, слабых, старых и больных. Что называется естественным природным отбором. Таким образам улучшают свой и природный генофонд. Они всегда нападают на тех кого можно сесть, а не быт седеным, и все это они делают вместе, обучая молодых львов, правилам жизни и охоты, смелости, ловкости, технике и тактике, развивают в них силу, чтобы быть непобедимыми и успешными. Только так соблюдая жосткые правила жизни и природы живут эти прекрасные звери. Мало того они, звери! внутри сими не страдают, завистью, предательством, обманом, лизаблюдсвом, славе, богатстве и тому подобным пагубным людскими привычками. Все члены праида очень комуникабельни с высоким интелектом цари дикой природы. Исходя из анализа и сравнении назвать спортивный клуб, стаем обизян или волков, стадом баранов или быков, нет. Вот ПРАИДОМ это достойно. 2) Ты моего сына обвинил славителем мови окупантив, за то что он написал гимн клуба на русском. Это оскорбление. 1) Во первых, мой сын пишет свои композиции или треки, на Украинской, Грузинской, Англиской и Русских языках, чем я очень горжусь. 2) Для меня патриота моей родины Грузии, гражданина и патриота родины моих детей Украины, сушиствует две России. а) Агресор, Путиновска – Кремлёвская гниющая Россиская зараза, всеми зомбированными подхвостниками. б) Россия великих корифеев науки, искуства, спорта. Менделеева и Ломоносова. Пушкина и Салженицина. Медведя и Яригина. Политиков, таких как Немцов. Простых честных здраво мислявшых граждан России, тех которые на донбасе стоят насмерть, за Украину и Украинцев. Таких людей мы обязаны и должны уважать и любить. Я не безмозглые псих называть Русский язык окупантским, хотя полносьтю согласен!! ГОСУДАРСТВЕННЫМ ЯЗЫКОМ В УКРАИНЕ ТОЛЬКО РИДНА УКРАИНСКА МОВА. Вот теперь вопрос? Имееш ты право оскорблять или обсуждать, тренера спортивного клуба ПРАИД который не смотря своих заслуг, молодости, занятости, успешности тратит своё свободное время для воспитания молодёжи сильными, успешными, умными и счастливыми. Вить говорится в здоровом теле здоровый дух. Такая молодёжь которые будут славит Украину своими победами, станут достойными гражданами своей великой родины, очень нужны всем нам. Имеиш ты право оскорблять моего сына? который с 2014 с друзямы патриотами по сегодняши день, ездит в АТО на передавую, в госпиталях, в баталёны вразных городах, учавсвуя в концертах организованных для Украинских воинов. Достойно учится в гимназии, неоднократно побеждал на спортивных соревнованиях разного формата и уровня. Для оценки его таланта в творчестве, пока хватит победы в Областном Молодёжном Фестевале Эстрадного Творчества. в жанре авторская песня. кстати он не обучен нотной грамоте. И наконец прослушай его композицию, Гимн спортивного клуба праид, он зазывает молодёжь доброте, заниматься спортом и не употреблять водку или всякую гадость. Не имееш ты такого права безимянный ты урапатриот. Для обоснования падаренных мной тебе эпитетов, хватит того что я написал, но как не указать тебе Путиновская зараза. Чтобы понять мой вежливый, грамотный с философии коментар, у тебя мозгов нет. Вот тебя и взорвала, всё свое гнилое нутро показал, шаровари на меня надел, Украинцев на помош позвал, Меня в Грузию депортировал. Но главное оскарблённым экспертом великого и могучего языка стал. Про царь рыбу пескаря на языке окупанта процитировал. Слиш ты безимянный, ты прав я плохо печатаю с ошибками, на твоём любимом окупантском языке, но всёж напомню одни мудрые философическое строки. ВЕК ЖИВИ, ВЕК УЧИСЬ. Пословица чисто Русская. Если ты крикливый яшка базарный опят крикниш караул, будь ласка. Философ мудрец Сократ сказал. Я ЗНАЮ ТО ЧТО Я НЕ ЗНАЮ. Если ты не знаеш, это не стидно, не может человек всё знать. Так что закрой рот как той пескарь. Теперь не для тех которые сушествуют инстинктами, и емоциямы. И не для тех у кого мозги, анатомическое составляюшее организма. Друзья приветствую вас думаюших, которые знают что такое честь, достоинство, поступок, святой долг и любовь, перед родины. Вить каждый из нас, как сосуд, чем мы богаты, то с нас и вылиться. Моральный и благородный человек не опустит себя до того, обгадит правильный и достойны поступок, только потому что ему не понятно, не умеет или не может также сделать.
  Шановна Олена, вам спробую видповести я, батько Георгия. По перше, чему вы ображаетес? хиба вин зараховав вас особливо в число тих людей, котрых жартуя якось по науковому мы сыном обзываем, Аморфно, Инертной, Серой массы. Ни!! мы маем на увази тих кому баидуже маибутня Украини, Гироев воинив, захисников, богатостраждальной витчизны. Котри николы не прмали участь в благодиинных акциях, патриотичных Флешмобах, концертах, жодного разу ни допомагали Украинцам героям воинам, ни словом ни дилом. Но за те кричат на саитах интернета, як хвори психопаты. То ни так хтось казав або написав, не то зробив, ни так спивал або танцював. Таких людей нажаль в Украине досит богато. Дале про мирило благочинности. Мабуть пометаете Олена те часы колы по масмедия проходило акция, закликали, перерахуем с моболного пять гривень для пидтримки бицам Украини, милиони патриотив втому числе я и моя дружина довали гроши нашим дитям шоб вони робили дисно гидны крок. Чему про це я кажу, в один гарны день, я став свитком сварки миж моими дитмы. сын старше чим моя донька, вымогав у Донци гроши, перераховать на ёго мобильный. я срегував. Выовилось шо, сын перерахувал вси гроши, втоиже ден, а донька залишила чистину. На маё питання, чому ни допомогаеш, вона видповела. Тато вы на блогочинность даете гроши один раз в тыжден, вин був в класе согодни героям, вси грши взяв и перераховав в АТО. А я согодни була гироям в класе, и завтра буду. Жиночи рид мабут билш пргматично анализуют коштевые справы. Це мирило благочинство, мабут ни. Але прагненя коханной дитины, кожным днем, робит гидный вчинок, це и е мета батькив. Таким чином рокамы выховывая дитей, решти решт, станут гиднымы громодянамы своей Баткившчины. Шчо стосуеться питання, мают мои дити право захишат свои гидные вчинки во всих напримках в жити? Мы с дружиною вчим их. Не тильки захишат, развиватися и пишатысья.

  • «Я хлоп’ям ще визначав хто фронтовик, а хто щур.
   Перші нагороди не носили, пили мовчки 8-го, і 9-го …
   А щури по школам в орденах, і про подвиги свої в газетах. »
   Василь Шукшин 1029-1974
   Нічого не змінилось…

  • Жодного образливого слова на адресу Донця Володимира не було.Він молодець, що відволікає молодь від вулиці і заохочує до занять спортом. Хочеться побажати йому як тренеру, щоб крім фізичної підготовки і техніки ведення бою приділяв увагу розвитку витримки, виваженості та толерантності до думки інших у його вихованців.
   Я переконана, що всі, хто живе в Україні, повинні володіти українською мовою. Адже на Вашій батьківщині, всі знають грузинську мову. Простіше за все кинутися з образами на всіх, а не прикласти зусилля і почати вивчати мову.
   Я знаю багатьох, хто їздить з концертами до військових, але жоден з них не кричить про це, як про свою заслугу. До військових їздять не з пустими руками, а везуть подарунки та необхідні бійцям речі, які збирають і учні. Враховуючи те, що діти не працюють, вони приносять те, що дають їм батьки, а отже людей, які допомагають військовим, досить багато.

   • Олено, не зважайте на них… Гріх ображатись, і не вибачайтесь!
    Ви -молодець!!!
    Тим більше що цензор ПВ пропускає вибірково коментарі, в першу чергу в яких українців дописувачів ображають відкрито – тикають, та бєкають, а стверджують що то українці їх образили! 🙂
    Без цензури? – білявкам завжди подобались горці… 😉
    Маю надію, що Ви з університетською освітою – це втішає… Не з 14 років на вінницькому ринку, чи кандидит кондитерських наук від ківалова, або спец з сологуні без податків в бюджет в Пологах! 🙂

    https://www.youtube.com/watch?v=x-bDaroQQ2g

    До речі, ще маю надію з Вами познайомитись особисто – бо таки не всі українці в нашому місті мовчать. Дякую Вам! 😉

    Ваш Анонімний…

    p.s.: колись я з однодумцями жовто-блакитний прапор здіймав на ДК “Горняк” раніше чим його офіційно “поцепила та отчіталась” прорайкомівська влада на “сігнальській вежі”!
    Тамтешнього дільничого мінтовське начальство послало зривати прапор серед ночі 9 Травня!
    Не вірите? Самі спитайте в нього… 😉

    А ця вся сьогоднішня “коловоєнна” штовханина – прийдешньє, яке пройде як і прийшло. Колись, але таки…

    p.p.s.: хоча навряд цей коментар пропустить Ірина Сергіївна, як особисто знайома з писаками що втекли від захисту своїх етнічних територій, а тепер “захищають” українські… 😉

 12. Не пойму я этой дискуссии по поводу языка. Если я не ошибаюсь, то с 2012 года русский язык официально носит статус регионального в том числе в Запорожской области.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут