Термін придатності побутових речей, про який ви не знали

0
14

757331

Ми завжди ретельно стежимо за терміном придатності продуктів харчування, косметики тощо. Однак, продуктів, які мають обмежений термін придатності навколо нас значно більше.

24 Канал з посиланням на adme.ru підготував перелік побутових речей, про обмежений термін придатності яких ми навіть не здогадуємось.

Спальня

757331_1571671

Мало хто знає, що термін придатності звичайної подушки дуже короткий. Її не можна використовувати довше ніж 2-3 роки. Справа в тому, що який би наповнювач не був у подушці, з часом у ньому поселяться пилові кліщі. Крім того, з часом вона втратить форму, тож стане незручною для сну.

Домашні тапочки з часом стають ідеальним середовищем для грибків. Тож не варто користуватись ними довше ніж 6 місяців.

Ванна

757331_1571670

На губках для душу може утворюватись грибок і пліснява. Тож через 6 місяців цей засіб гігієни бажано змінити.

Рушниками не варто користуватись довше ніж 3 роки. Адже вологі рушники – придатне середовище для розвитку бактерій. У цьому випадку не допоможе навіть прання.

Зубну щітку треба змінювати кожних 3 місяці. Цей предмет збирає бактерії та небезпечні мікроби.

Термін придатності звичайного гребінця – не довше 1 року. До речі, кожного тижня його бажано мити.

Користуючись засобами дезінфекції ми звертаємо увагу на термін придатності, вказаний на упаковці. Однак, мало хто знає, що відразу після відкриття, їхні дезінфікуючі властивості знижуються. Тож через3 місяці ці засоби варто змінювати.

Одяг

757331_1571669

Вже через 1-2 роки бюстгальтер втрачає свою еластичність і форму, він навіть може створювати дискомфорт для власниці, тож через 2 роки його варто змінити.

Кросівки для бігу треба змінювати кожного року, адже тоді вони втрачають свої амортизаційні властивості і можуть призвести до травм.

Кухня

757331_1571668

Спеції ми використовуємо доти, доки вони банально не закінчаться. Але вже через 1-3 роки вони втрачають смак та аромат, відтак бажаного ефекту ви не отримаєте.

З борошном та ж історія, що й зі спеціями, ми користуємось ним, поки упаковка не опустіє. Однак насправді термін придатності борошна вищого сорту – 12 місяців, а першого – лише півроку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут