2 Грудня 2016 Район 284  2 

Тепер і в групі в “Однокласниках” можна подавати оголошення


Соціальна мережа “Однокласники” поступово модернізується. Відтепер у групах можна подавати приватні оголошення. На редакційній сторінці “Пологівських вістей” в “Однокласниках” вже більше 5000 друзів, тому всіх охочих “дружити” запрошуємо до групи  нашої групи   https://ok.ru/gazetapolo. 2016-12-02_14-02-36

Сьогодні ми отримали ось таке повідомлення від адміністратора: “У групах з’явився новий розділ оголошень! У ньому учасники групи можуть розміщувати свої оголошення про продаж товарів та надання послуг, із зазначенням ціни та місця продажу”. Тож долучайтеся до нашої групи активніше, читайте новини і давайте оголошення!


  1. Анонім сказав:

    У нас ничего не делается последовательно, а кампаниями. Была агитационная кампания по отказу от российских товаров и российских соцсетей. Сейчас приутихли на эту тему,кампания закончилась и газета призывает долучатись до российской соцсети. Немножко патриоты, немножко сепаратисты, когда как.

    • Анонім сказав:

      Встали б дiди,якi визволяли землю вiд фашистiв, показали б вам вони сепаратистiв. Ганьба тим,хто своix же слов’ян,якi мають вiдмiнну вiд влади думку ,сепаратистами називае. Iсторiю не вивчали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.