Тепер і в групі в “Однокласниках” можна подавати оголошення

2
9

Соціальна мережа “Однокласники” поступово модернізується. Відтепер у групах можна подавати приватні оголошення. На редакційній сторінці “Пологівських вістей” в “Однокласниках” вже більше 5000 друзів, тому всіх охочих “дружити” запрошуємо до групи  нашої групи   https://ok.ru/gazetapolo. 2016-12-02_14-02-36

Сьогодні ми отримали ось таке повідомлення від адміністратора: “У групах з’явився новий розділ оголошень! У ньому учасники групи можуть розміщувати свої оголошення про продаж товарів та надання послуг, із зазначенням ціни та місця продажу”. Тож долучайтеся до нашої групи активніше, читайте новини і давайте оголошення!

2 КОМЕНТАРІ

  1. У нас ничего не делается последовательно, а кампаниями. Была агитационная кампания по отказу от российских товаров и российских соцсетей. Сейчас приутихли на эту тему,кампания закончилась и газета призывает долучатись до российской соцсети. Немножко патриоты, немножко сепаратисты, когда как.

    • Встали б дiди,якi визволяли землю вiд фашистiв, показали б вам вони сепаратистiв. Ганьба тим,хто своix же слов’ян,якi мають вiдмiнну вiд влади думку ,сепаратистами називае. Iсторiю не вивчали.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут