Скільки коштує «вбрання» для ялинки у Пологах? (ФОТО+ЦІНИ)

0
9

Свято наближається! У пологівських магазинах і на ринках вже на повну продають прикраси для ялинок. Тільки в місцях продажу новорічних іграшок і відчувається свято. В душах українці його ще не відчувають. На жаль…IMG_3696

Проте, коли потрапляєш на пологівський ринок, здається, потрапив у новорічну казку. Там стільки яскравих прикрас, що одразу хочеться свята. Ми дізналися, скільки в цьому році коштуватиме гарненьке «вбрання» для новорічної красуні-ялинки.

Тож, іграшки, які не б’ються, можна придбати від 2 до 20 грн. за штуку. Скляні кульки-іграшки коштують 28-40 грн. Звичайно, особливо приваблюють великі кульки із зображенням півників, символів наступного року. Вибір величезний.

Електричні гірлянди обійдуться від 28 до 150 грн., в залежності від кількості лампочок, довжини і якості дроту. У найдорожчій гірлянді – 300 лампочок, вона 10-метрова.IMG_3694

Також на ринку великий вибір дощику. Його ціна коливається від 3 до 10 грн. за штуку. Гарні об’ємні сніжинки з дощику, які можна кріпити до стелі, по 23 грн. за штуку. А новорічний аксесуар – шапка Діда Мороза – обійдеться у 30 грн.

Поцікавилися цінами на новорічні прикраси і в супермаркеті «АТБ». Там верхівка для ялинки коштує 18,95 грн., гірлянда з фольги – 19,95 грн., намисто для прикраси – 34,95 грн., а з 8 грудня продаватимуться набори кульок, ціна стартуватиме від 25,95 грн.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут