Шампанське від редакції… за рецептом лікаря (КОНКУРС)

6
13

Якось прочитали розповідь одного чоловіка про те, що він місяць їздив безкоштовно у тролейбусі, пред’являючи кондуктору, наче проїзний квиток, виписаний лікарем та завірений печаткою… рецепт на ліки.

Нагадав про цю історію ось цей рецепт, який довелося тримати в руках нещодавно. Нам з колегами знадобилося хвилин 20, щоб здогадатися, що саме виписав лікар та як ті таблетки слід вживати. Щоправда, хвилин 5-7 витратили на те, щоб зрозуміти, яким боком читати рецепт, тобто, де в того папірця верх, а де низ? А ви швидко з цим впораєтесь?

Хто перший розбереться, що там написано і зателефонує до редакції за номером 2-37-87 або залишить коментар – отримає пляшку шампанського до новорічного столу.

Пологовістяни.

6 КОМЕНТАРІ

  1. Хотела бы посмотреть на ваши почерка, если бы провести такие приемы в день,всем написать рецепты, помимо словами объяснить как принимать, объяснить порядок пребывания в больнице. Это могут рассуждать те, кто сидят целый день и общаются с компьютером, а на работу врача свалено сколько писанины, что не до почерка, кто хочет, понимает, а кому хочется очередной раз поговорить о работе докторов, пожалуйста…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут