Подарунок під ялинку: Пологівський район отримав найбільше комп’ютерів

0
14

Таку приємну новину під час наради освітян сьогодні, 27 грудня, сповістив голова Пологівської РДА Артур Крупський. Очільник району вручив сертифікат на ліцензійне програмне забезпечення і комп’ютерну техніку начальнику відділу освіти, молоді і спорту РДА Павлу Капітонову. Загалом Пологівщина отримає 54 комп’ютери. Завтра їх доставлять з області в район.IMG_6563

Нове комп’ютерне обладнання отримають навчальні заклади усіх районів області. Головними критеріями відбору закладів освіти стали участь та перемога в конкурсі GoCamps, проведення мовних таборів у рамках проголошеного 2016 року Роком англійської мови в Україні, а також запровадження у школах інклюзивного навчання.

Пощастить отримати такий подарунок до Нового року 4 освітнім закладам Пологівщини, а саме Пологівському колегіуму №1, гімназії «Основа», Пологівській ЗОШ №4 і Пологівському НВК.

Артур Євгенович відзначив, що в області почув багато приємного про роботу освітян Пологівщини. Є результати, якими можна і треба пишатися. Голова РДА привітав освітян зі святами, подякував їм за плідну і результативну роботу та побажав вагомих здобутків і досягнень в майбутньому.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут