Оберіг казначеїв побував у Пологах (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
13

IMG_4991

23 серпня в Державному управлінні казначейства м. Торецька Донецької області стартувала всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», присвячена 25-ій річниці Незалежності України.

Ідея акції полягала в тому, що казначеї всіх територіальних органів мали власноруч вишити карту України орнаментами, характерними для кожного регіону країни. Більше двох місяців з 8 серпня до 21 жовтня на великому білому полотні казначеї усіх регіонів вишивали карту Батьківщини, вишивали однією голкою, яку передавали наступникам. Наприкінці жовтня акція завершилася. І вишита карта почала подорож по всіх районах та областях України.

14 грудня карту-оберіг та рукописний літопис приймали на пологівській землі в районному краєзнавчому музеї. Окрім казначеїв, до музею завітали заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень, радник голови Пологівської райради Михайло Малиш, представники освіти, культури, медицини та військових частин, що базуються на території району.

Перш, ніж потрапити до Поліг, вишита карта побувала у Новомиколаївському, Гуляйпільському та Оріхівському районах. Казначеї Оріхівщини прибули до нашого міста, щоб з рук в руки передати це диво мистецтва. Приємну місію виконала начальник управління Державної казначейської служби України в Оріхівському районі Ірина Василина, котра вручила карту-оберіг начальнику управління Державної казначейської служби України в Пологівському районі Вікторії Колісник.

Сьогодні карту-оберіг Вікторія Колісник передасть колегам Більмацького району, після чого та продовжить подорож по країні, духовно об’єднуючи казначеїв сходу та заходу, півдня та півночі. Після того, як карта побуває в усіх територіальних органах держави, вона залишиться у Головному Управлінні Державної служби казначейства, в м. Києві, як символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут