Ноу-хау: у Пологах з’явилася електронна черга

0
34

До чого дійшов прогрес! У Пологах, а саме в управлінні соціального захисту населення, встановили систему електронної черги. Все це для зручності громадян і самих соцпрацівників.IMG_5960

– Завдяки німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ ми отримали 6 комп’ютерів, два багатофункціональних пристрої (принтер+сканер+копіювальник) і систему електронної черги. Нині система вже налагоджена, працює в тестовому режимі, а результативність нововведення зможемо оцінити за кілька місяців, коли в управлінні буде наплив людей, які звертатимуться за різними видами соціальної допомоги, – розповіла начальник УСЗН Оксана Семененко.

У вівторок, 20 грудня, в УСЗН відбулася презентація системи електронної черги.

Працює електронна черга просто. У фойє встановлений термінал, на якому людина має обрати послугу, яку хоче отримати, роздрукувати чек. На табло, яке висить там же, висвітиться номер чека і місця, до якого столика підходити. Тим, хто не зможе самостійно скористатися електронною чергою, допоможуть це зробити соцпрацівники. Проте, навіть якщо людина не зареєструється в електронній черзі, її все одно обслужать, нададуть роз’яснення і т.д.

У візових центрах, наприклад, такі системи електронної черги вже давно є і свою ефективність вони довели. Це, дійсно, зручно.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут