5 Грудня 2016 Місто 884  25 

Міський голова звітував про роботу за рік (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Минулої пятниці в актовому залі гімназії “Основа” міський голова Ю.А.Коноваленко зустрівся з жителями Червоного висілка, щоб прозвітувати про зроблене за рік та поділитися планами на  рік наступний, вислухати скраги та пропозиції людей. Докладніше про це читайте у свіжому номері газети “Пологівські вісті”.


 1. Анонім сказав:

  Віктор Леонідович ставе Юрію Анатолійовичу за приклад “прозору” реставрацію колишнього кінотеатру “Юність”, та не менш “прозорий” демонтаж металевих конструкцій, об’єктів, та теплотрас “Тепломережі”, та на мікрорайоні Пологи-5?
  А може як “прозоро” розпродувати будівлю мерїї в приватні руки -так що з будинку вийшов “шанхай” з двома десятками окремих входів? Із-за чого навіть провести централізований якісний ремонт мерії стало неможливо!
  Чи може як прокладати у дворах асфальт? Це колишній мер гарно знає, правда чогось тільки одного свого під’їзду (з кінця мерської каденції має там квартиру) на ПЛМСі…
  Керувати таким містом як Пологи – це вам не на повітряній кулі “підлітати”! 🙂

  • Корольов В. сказав:

   Шановні відвідувачі сайту! Я, Юрію Анатолієвичу, нічого не радив і радити не збираюсь. Не бачу в цьому потреби. А якщо прихильникам нинішнього мера, щось не подобається з того, що пишуть читачі, прошу вас це не пов,язувати зі мною.

   • Статист сказав:

    Мабуть таки справді, і тепер, і раніше коментує не колишній мер – хтось підписує то Корольов В.Л., то Корольов В., без Л! А жаль.

  • Валентина Бордульова сказав:

   Шістнадцята сесія Пологівської міської ради…Депутат Л.Г. Стасова пропонувала внести до розгляду й питання”Про застосування електронної системи закупівель товарів,видів послуг Прозоро”…Проте пояснення міського голови Ю.А.Коноваленка зняли в залі напругу й переконали,що повертатись до прийнятого рішення нема потреби. Безнадійна справа закликати до порядку філософа-теоретика,який в інтересах своїх теорій “нагинає” не лише логіку,але й факти…Пора йти далі…

   • Бдительный сказав:

    Полностью поддерживаю Валентину Бордылеву. Безнадега призывать к порядку философа-теоретика. Просто автомобиль который Юрий Анатолиевич использует как служебный и тратит на его содержание немалые бюджетные деньги, нужно будет так же арендовать через систему “Прозоро” А оно надо?

    • Валентина Бордульова сказав:

     Ю.А.Коноваленко!Так вы уточните-вы сейчас такой честный,как тогда умный,или навпакы…Этот наш бубновый интерес неспроста,бо глядя на ваши действия…Другим неповадно будет.И в первую очередь вам.Научитесь,наконец-то,быть честным…

  • Зп сказав:

   хаяти колишніх керівників, це все що вмієте. який такий сякий не був корольов, але видно результат. а що за рік зробили нинішні суперкерівники? треба говорити факти, а жителі самі дадуть оцінку нинішнім правителям.

   • Статист сказав:

    Результати хоч якісь, але таки мають зостатися!

    • Валентина Бордульова сказав:

     Так і є!Таки да?А “Іронія долі” має продовження…Називається”У зеркала два лица”Барбара Стрейзанд(головна роль)А ще ролі бувають другорядні…А ще масовка(заградітєльний отряд) …”Напевно даремно була я надто чемна”…

     • Валентина Бордульова сказав:

      Мені цікаво у кого мої коментарі “на одобренні”? Хто собі це дозволив?Вони не містять ненормативної лексики!Комусь не подобається свобода висловлювань?

  • Валентина Бордульова сказав:

   Не звинувачуйте інших у своїх негараздах(із-за чого…провести ремонт неможливо???) Не заздріть(має там квартиру…)Пояснюю-заздрощі-це мистецтво підрахунку чужих благ замість власних…!!!Станьте чесним із собою…

 2. Корольов В.Л. сказав:

  Шановний Статист! Корольов В.Л. і Корольов В., це одна і та ж особа, як ви пишите – колишній мер, а ще колишній військовий комісар, чоловік , який 30 календарних років віддав служінню Батьківщині і в якого сьогодні свято День Збройних Сил України. І з цієї нагоди вітаю всіх чоловікий Пологівщини! Миру всім нам.

 3. Ірина сказав:

  Коноваленко Ю.А. не тільки теоретик, а і господарник непоганий. І роботи під його керівництвом зроблено багато, і її видно: це і дитячі майданчики, і асфальтування вулиць, і допомога навчальним закладам і т.д. Порядку в місті стало більше. Конкретний невеликий приклад: перехрестя вул. Стадіонної і Робочої, роками рвало водовід – розривали, знову заривали; грязюка непролазна; зараз на водовді проведено якісний ремонт, все зарито і засипано щебенем, так що до роботи вже йду в чистому взутті.

  • Валентина Бордульова сказав:

   Далеко за прикладом іти не треба…Вул.Медова,13.Не було рішень по”преобразованию”пустиря,заросшего бурьяном…???Слепо-глухо-немой?Нет,не слышал!Напевно,риторичне питання…Але ж всі бачили…А що заважало або хто?

   • Ірина сказав:

    А Ви хочете, щоб нинішний мер за рік зробив все те, що не зробив його попередник?

    • Валентина Бордульова сказав:

     Ваше отсутствие или присутствие ничего не решает.Поэтому не отказывайте себе в удовольствии человеческого общения,присоединяйтесь к дискуссии,она все равно безрезультатна…Не хочу чтобы было как вышеизложено!Есть слова пароли,по которым мы точно определяем врага и вычисляем друга…Спасибо за внимание!

     • Дед Мазай сказав:

      Когда расстрелы начнёте. Спрашиваю чтоб вдруг не проспать.

 4. Дед Мазай сказав:

  Это какой-то сюр. Я как будто стою у дверей подъезда, а на лавочке сидят комментаторы в платочках на седую голову, во главе с Королёвым и перетирают кости всему двору.

 5. Валентина Бордульова сказав:

  Любые намеки на конкретные личности не конкретны.Автор(анонимный) не высказывает симпатий или антипатий о намекаемых???

 6. Корольов В.Л. сказав:

  Деду Мазаю и всем зайцам! Спасибо, что вы меня помните.

 7. Корольов В.Л. сказав:

  Я радий, що завдяки сайту “Пологівських вістей” звіт міського голови став цікавим. А роботи в місті, ще не одному меру вистачить. Відносно всього іншого, будь ласка, засоби масової інформації можуть організувати “круглий стіл” на тему “Міські справи”, я думаю було б цікаво.

  • Валентина Бордульова сказав:

   Завдяки нам на сайті пожвавішало.Но по горькой иронии судьбы,чтобы правда всплыла наружу(история…)МЕД OFF!Ю.А.Коноваленко будет смотреть фильм с непредсказуемым сюжетом!Такие картины способны разбить стандартные сценарии в пух и прах!

 8. Валентина Бордульова сказав:

  И снова,здравствуйте! НІАТВЄТАНІПРІВЄТА???Услышьте меня!!!Ю.А.Коноваленко! Кого ще…?А шо не ЯСНО?Я чекаю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.