Міський голова звітував про роботу за рік (ФОТОРЕПОРТАЖ)

25
1

Минулої пятниці в актовому залі гімназії “Основа” міський голова Ю.А.Коноваленко зустрівся з жителями Червоного висілка, щоб прозвітувати про зроблене за рік та поділитися планами на  рік наступний, вислухати скраги та пропозиції людей. Докладніше про це читайте у свіжому номері газети “Пологівські вісті”.

25 КОМЕНТАРІ

 1. Віктор Леонідович ставе Юрію Анатолійовичу за приклад “прозору” реставрацію колишнього кінотеатру “Юність”, та не менш “прозорий” демонтаж металевих конструкцій, об’єктів, та теплотрас “Тепломережі”, та на мікрорайоні Пологи-5?
  А може як “прозоро” розпродувати будівлю мерїї в приватні руки -так що з будинку вийшов “шанхай” з двома десятками окремих входів? Із-за чого навіть провести централізований якісний ремонт мерії стало неможливо!
  Чи може як прокладати у дворах асфальт? Це колишній мер гарно знає, правда чогось тільки одного свого під’їзду (з кінця мерської каденції має там квартиру) на ПЛМСі…
  Керувати таким містом як Пологи – це вам не на повітряній кулі “підлітати”! 🙂

  • Шановні відвідувачі сайту! Я, Юрію Анатолієвичу, нічого не радив і радити не збираюсь. Не бачу в цьому потреби. А якщо прихильникам нинішнього мера, щось не подобається з того, що пишуть читачі, прошу вас це не пов,язувати зі мною.

   • Мабуть таки справді, і тепер, і раніше коментує не колишній мер – хтось підписує то Корольов В.Л., то Корольов В., без Л! А жаль.

  • Шістнадцята сесія Пологівської міської ради…Депутат Л.Г. Стасова пропонувала внести до розгляду й питання”Про застосування електронної системи закупівель товарів,видів послуг Прозоро”…Проте пояснення міського голови Ю.А.Коноваленка зняли в залі напругу й переконали,що повертатись до прийнятого рішення нема потреби. Безнадійна справа закликати до порядку філософа-теоретика,який в інтересах своїх теорій “нагинає” не лише логіку,але й факти…Пора йти далі…

   • Полностью поддерживаю Валентину Бордылеву. Безнадега призывать к порядку философа-теоретика. Просто автомобиль который Юрий Анатолиевич использует как служебный и тратит на его содержание немалые бюджетные деньги, нужно будет так же арендовать через систему “Прозоро” А оно надо?

    • Ю.А.Коноваленко!Так вы уточните-вы сейчас такой честный,как тогда умный,или навпакы…Этот наш бубновый интерес неспроста,бо глядя на ваши действия…Другим неповадно будет.И в первую очередь вам.Научитесь,наконец-то,быть честным…

  • хаяти колишніх керівників, це все що вмієте. який такий сякий не був корольов, але видно результат. а що за рік зробили нинішні суперкерівники? треба говорити факти, а жителі самі дадуть оцінку нинішнім правителям.

    • Так і є!Таки да?А “Іронія долі” має продовження…Називається”У зеркала два лица”Барбара Стрейзанд(головна роль)А ще ролі бувають другорядні…А ще масовка(заградітєльний отряд) …”Напевно даремно була я надто чемна”…

     • Мені цікаво у кого мої коментарі “на одобренні”? Хто собі це дозволив?Вони не містять ненормативної лексики!Комусь не подобається свобода висловлювань?

  • Не звинувачуйте інших у своїх негараздах(із-за чого…провести ремонт неможливо???) Не заздріть(має там квартиру…)Пояснюю-заздрощі-це мистецтво підрахунку чужих благ замість власних…!!!Станьте чесним із собою…

 2. Шановний Статист! Корольов В.Л. і Корольов В., це одна і та ж особа, як ви пишите – колишній мер, а ще колишній військовий комісар, чоловік , який 30 календарних років віддав служінню Батьківщині і в якого сьогодні свято День Збройних Сил України. І з цієї нагоди вітаю всіх чоловікий Пологівщини! Миру всім нам.

 3. Коноваленко Ю.А. не тільки теоретик, а і господарник непоганий. І роботи під його керівництвом зроблено багато, і її видно: це і дитячі майданчики, і асфальтування вулиць, і допомога навчальним закладам і т.д. Порядку в місті стало більше. Конкретний невеликий приклад: перехрестя вул. Стадіонної і Робочої, роками рвало водовід – розривали, знову заривали; грязюка непролазна; зараз на водовді проведено якісний ремонт, все зарито і засипано щебенем, так що до роботи вже йду в чистому взутті.

  • Далеко за прикладом іти не треба…Вул.Медова,13.Не було рішень по”преобразованию”пустиря,заросшего бурьяном…???Слепо-глухо-немой?Нет,не слышал!Напевно,риторичне питання…Але ж всі бачили…А що заважало або хто?

    • Ваше отсутствие или присутствие ничего не решает.Поэтому не отказывайте себе в удовольствии человеческого общения,присоединяйтесь к дискуссии,она все равно безрезультатна…Не хочу чтобы было как вышеизложено!Есть слова пароли,по которым мы точно определяем врага и вычисляем друга…Спасибо за внимание!

     • Когда расстрелы начнёте. Спрашиваю чтоб вдруг не проспать.

 4. Это какой-то сюр. Я как будто стою у дверей подъезда, а на лавочке сидят комментаторы в платочках на седую голову, во главе с Королёвым и перетирают кости всему двору.

 5. Любые намеки на конкретные личности не конкретны.Автор(анонимный) не высказывает симпатий или антипатий о намекаемых???

 6. Я радий, що завдяки сайту “Пологівських вістей” звіт міського голови став цікавим. А роботи в місті, ще не одному меру вистачить. Відносно всього іншого, будь ласка, засоби масової інформації можуть організувати “круглий стіл” на тему “Міські справи”, я думаю було б цікаво.

  • Завдяки нам на сайті пожвавішало.Но по горькой иронии судьбы,чтобы правда всплыла наружу(история…)МЕД OFF!Ю.А.Коноваленко будет смотреть фильм с непредсказуемым сюжетом!Такие картины способны разбить стандартные сценарии в пух и прах!

 7. И снова,здравствуйте! НІАТВЄТАНІПРІВЄТА???Услышьте меня!!!Ю.А.Коноваленко! Кого ще…?А шо не ЯСНО?Я чекаю!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут