Хто став вчителем року у Пологах? (+ФОТО)

0
15

Сьогодні на нараді освітян у колі колег привітали і нагородили лауреатів і переможців щорічного конкурсу «Вчитель року». У районному етапі всеукраїнського конкурсу взяли участь 7 педагогів, які продемонстрували високий професіоналізм, творчість і найкращі якості, які мають бути у вчителя.IMG_6574

Цього року за звання кращих з кращих змагалися вчителі біології, інформатики і початкових класів. На учасників чекали нелегкі випробування, але вони з честю довели, що їм під силу будь-які завдання. Тож за рішенням фахового журі визначено лауреатів і переможців конкурсу. Лауреатами стали Катерина Миколаївна Колісник (Басанська ЗОШ), Михайло Михайлович Фоменко (Новокарлівська ЗОШ), Юлія Анатоліївна Матвієнко (гімназія «Основа»), Світлана Вікторівна Ланцова (Пологівська ЗОШ №4), треті місця посіли Наталія Вікторівна Фомінська (Григорівська ЗОШ) і Олена Олександрівна Пістун (Пологівська ЗОШ №4). Відкриттям року стала молоденька вчителька початкових класів Інженерненської ЗОШ Ольга Анатоліївна Тилик, яка посіла переможне перше місце в районному етапі конкурса «Вчитель року». Тепер вона готується до участі в обласному етапі. На неї покладають великі надії в районі.

Переможців і лауреатів нагородили грамотами відділу освіти, молоді і спорту РДА, також їм вручили премії. Учасників привітали колеги-освітяни, голова профспілки працівників освіти Зоя Адамівна Мовчан і начальник відділу освіти, молоді і спорту РДА Павло Вікторович Капітонов.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут