ГПУ ініціювала кримінальне провадження проти голови Запорізької ОДА

2
10

У діях Костянтина Бриля вбачають зловживання владою.03_189

У Генеральній прокуратурі ініціювали відкриття кримінального провадження проти голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля. Про це повідомили “Українські новини” з посиланням на джерело в генпрокуратурі.

Провадження будуть вести за частиною 2 ст. 28 та частини 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу.

За його словами, відповідний рапорт, на виконання вимог кримінального процесуального кодексу, який сьогодні вступив у відомство для реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань від заступника начальника департаменту Генеральної прокуратури Владислава Куценко, що в свою чергу дає старт досудового розслідування.

В діях Бриля прокурор вбачає реалізацію незаконної схеми заволодіння тисячами гектарів землі державної і колективної власності і повідомляє, що йому в руки потрапили документи, які доводять незаперечність причетність губернатора до реалізації цієї схеми.

У чому конкретно полягають порушення, виявлені прокурором, джерело поки не повідомило.

“Рапорт досить цікавий, містить багато аналітики і підкріплений великою кількістю документів. Є всі юридичні підстави для того, щоб починати розслідування”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура України направила в Національне антикорупційне бюро України інформацію про неподання електронної декларації головою Запорізької обласної державної адміністрації Костянтином Брилем.

Зазначимо, у розслідуванні програми «Схеми» йдеться, що голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль єдиний з голів облдержадміністрацій не подав електронну декларацію, хоча майже все життя працював на держслужбі. Згідно з інформаційною довідкою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Костянтин Бриль є власником понад 40 соток землі та двох будинків на 625 та 282 квадратних метрів в елітному поселенні Пуща-Водиця у Києві.

Дружина Костянтина Бриля Майя є власницею квартири площею 222 квадратні метри та гаража в центрі Києва, однокімнатної квартири під Києвом, а також мисливського будинку в урочищі «Діброва» у Київській області.

Бриль заявив, що не оприлюднювати декларацію йому наказала Служба безпеки України.

Костянтина Бриля призначили головою Запорізької ОДА в квітні 2016 року.

Джерело: http://tyzhden.ua

2 КОМЕНТАРІ

  1. По іншій версії саме колишній “голос Шокіна”, теперішній працівник ГПУ, а ще раніше службовець-бізнесмен, та депутат різних рівней в Запорізькій області Владислав Куценко, з друзями-однопартійцями розкрадали землі державної і колективної власності на Запоріжжі, та мали з цього неабіякі неправомірні вигоди. А саме Констянтин Бриль звернув увагу на такі дії з державницької, та правової точки зору, за що має наїзди “тєлєгами” зі сторони “глашатая” колишнього генпрокурора. Про це теж повідомляють в багатьох українських виданнях…
    http://regionnews.net/ua/29/11/2016/20:13:00

  2. Шановна Ірино Сергіївно, бажано підтримувати курс та позицію політсили яку представляєте! 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут