Запорізька облрада дала старт масштабному проекту з глобальної реконструкції доріг

0
2

В цьому році на поточний ремонт, в тому числі на проведення проектно-вишукувальних робіт автомобільних доріг загального користування, з обласного бюджету буде виділено майже 22,8 млн. грн. Таке рішення сьогодні, під час 9-ї чергової сесії Запорізької обласної ради, ухвалили присутні на засіданні депутати.

d540e861fc1a4617555a009d13092fce

Зокрема, депутатами внесено правки до рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2016 рік, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 25.02.2016 № 6 (зі змінами)». Прийняте рішення дасть змогу вже в цьому році виконати поточний ремонт і провести проектно-вишукувальні роботи автошляхів від Василівки в напрямку Бердянська, Кирилівки, Мелітополя та Новомиколаївки.

Якщо держава підтримає цей напрямок роботи Запорізької облради, в наступному році на умовах співфінансування в дорожнє господарство регіону може бути залучено 1,2 млрд. грн. Про це повідомив директор департаменту промисловості та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації Андрій Антонов.

Для депутатів облради виділення коштів на проектування та ремонт доріг є принциповим, адже, для прикладу, траса Р – 37 збудована до 1958 року. З 1997 року ця дорога, яка проходить повз Енергодар та Василівку до Бердянську, не бачила більш серйозного ремонту, ніж ямковий та середній. А саме цей автошлях є основним під’їздом до курортів Бердянського та Приморського районів.

За словами фахівців, якщо не відремонтувати зазначені автошляхи найближчим часом, за 2 – 3 роки вартість капіталовкладень в їхній ремонт зросте в 5 – 6 разів.

В разі виділення коштів на оновлення інфраструктури автомобільних доріг загального користування державного значення, ремонт буде розпочато з настанням теплої погоди на початку 2017 рік.

«Запорізька обласна рада ініціює повномасштабне оновлення інфраструктури регіону. Першим кроком на шляху до запуску системи стане саме ремонт дорожнього покриття на автошляхах області. Зокрема, у напрямку до курортних районів», – відзначає голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут