Як пологівці вітали артилеристів – Богів війни (+ ФОТО)

0
7

Витривалі та підготовлені, мотивовані та готові до будь-якої ситуації, вірні завжди та з високими моральними принципами – ось такі вони артилеристи, сьогоднішня еліта Збройних сил України. Їхній чорний берет – це не окраса, а справжній символ мужності, честі та відваги.

14925334_1607717436190028_3157447876798393266_n

  Для пологівців артилеристи 36 ОБМП не просто елітні війська, не просто Боги війни – це справжні друзі. Це ті, за кого в грудях стискається серце, це ті, за кого молимось. Здається, лише на початку цього року вони з’явились в районі, такі сильні, мужні, однак насторожені та з недовірою до місцевих. Самі піхотинці неодноразово дивувались місцевим, адже вони звикли, що навкруги «сепари» та постріли гармат, там навіть ніхто не просив їх довіряти. А в Пологівському районі живуть справжні українці, щиросердні, привітні та доброзичливі. Піхотинці, повертаючись в наш район, говорять: «Наче додому. Все рідне, всі знайомі, навіть продавчині в магазинах посміхаються».

Отже і в День артилерії підтримати бойовий дух чорних беретів, які сьогодні знаходяться на передньому краю оборони, вирушили волонтери Пологівського району.

            Надзвичайна компанія налічувала в собі представників влади – це заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Ангеліна Устименко, чапаєвську громаду представляв очільник освіти Олександр Лазаренко, найпатріотичніше село Григорівка представили учасник бойових дій Анатолій Павлюк з дружиною Ольгою та Тетяна Кальченко, дружина учасника АТО, найкращі представники в галузі культури: заслужений працівник культури України Ромео Гаспарян разом із зразковим хореографічним колективом «Союз», золотий голос Пологівського району Наталія Самойлик, дует родини Білаїв – Леся та Олександр, представники творчої молоді – Вікторія Товстоног, Владислава Сумєріна, постійні учасники поїздок – волонтери Світлана Устінцева, Наталія Плетінь та першокласник Юрій Устименко.

            У Мангушському районному Будинку культури для бійців трьох військових частин були організовані урочистості та святковий концерт.

Від імені органів виконавчої влади грамоти за участь у патріотичних заходах, виявлену особисту мужність у захисті незалежності держави військовослужбовцям вручили голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, заступник голови Пологівської райдержадміністрації Ірина Півень.

            Командування 36 ОБМП та керівництво сектора М відзначили найкращих артилеристів подяками і нагородами.

            Яскрава, емоційна концертна програма, складена з 18 номерів художньої самодіяльності від пологівців, залишила приємний глибокий слід в серцях воїнів.

Під час концерту вручено запашний коровай з пологівських ланів, соковиті яблука – дарунок чарівної осені, дитячі малюнки та більше сотні державних прапорців.

            Приємною несподіванкою для військовослужбовців стала передача обладунків від пологівця, учасника бойових дій в зоні АТО, афганця, директора Будинку культури «Гірник» Сергія Титюка, для творчо обдарованої людини, військовослужбовця, добре відомого пологівцям, учасника районних заходів, поета та вокаліста, командира військової гармати Олександра Вознюка. Подарунок передала донька Сергія – солістка-танцівниця Наталія Титюк.

            По завершенню концертної програми донеччани вручили подяки пологівським творчим колективам та троянди.

            Сплеск емоцій викликало спільне акапельне виконання Гімну України всією залою – представниками Донецької та Запорізької областей разом із захисниками України.

            Нам вдалося подарувати відчуття тепла родини нашим захисникам, передавши їм більше тисячі пиріжків, десятки різноманітних пирогів, налисників та інших смаколиків.

Висловлюємо слова вдячності за організацію поїздки та фінансову підтримку Віталію Бондаренку, Юрію Устименку, Анатолію Півню. Щиро вдячні за домашні смаколики, пиріжки, консервацію григорівцям Надії Трішмак, Олені Дудці, Євгенії Трішмак, Ніні Воловик, Валентині Сагань, Любові Банько, Віталію Зизі, Вікторії Шістці – за відро вареників з картоплею. Дякуємо Олександру Лазаренку за організацію допомоги від чапаєвської громади (Чапаєвської ЗОШ І-ІІ ст.), районній благодійній організації «Любов Ближнього» та Пологівському професійному ліцею за домашню випічку.

Повертаючись додому, всі ми запланували наступну зустріч в зоні АТО для моральної підтримки наших мужніх воїнів.

Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут