Вітання приймали культпрацівники району (Фоторепортаж)

24
16

Сьогодні, 10 листопада, культпрацівники Пологівщини відзначили своє професійне свято – Всеукраїнський день працівників культури і майстрів народного мистецтва. Раніше це свято відзначали у березні, а з 2013 року – 9 листопада.

IMG_2116

Це було справжнє душевне свято для тих, хто іншим влаштовує свята. Безліч теплих слів привітань і побажань прозвучало від представників влади: голови районної ради Олександра Покутнього, голови РДА Артура Крупського, заступника міського голови Сергія Колісника. Вони нагородили грамотами кращих з кращих. Серед нагороджених Наталія Апаріна, Олеся Білай, Петро Банько, Микола Бровко, Тетяна Гапоненко, Наталія Колісник, Тетяна Костинська, Оксана Лашко, Валентина Махоніна, Наталія Бобкіна, Тетяна Філобок, Раїса Тютюнник, Наталія Деркач та багато інших. Привітали зі святом своїх колег начальник відділу культури і туризму Марина Діденко та голова профспілки працівників культури району Ірина Садова.

Цього року в області також відзначили пологівців, а саме директора РБК Валентину Черненко і керівника зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація», викладача ДШМ Інну Ходус.

Бурхливими оплесками культпрацівники привітали директора Будинку культури «Гірник» Сергія Титюка, який після мобілізації рік провів у зоні АТО. Місяць тому Сергій демобілізувався і повернувся в дружну родину культпрацівників.

Директор Тарасівського центру культури, голова ради старійшин Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ» Григорій Удод за дорученням отамана вручив начальнику відділу культури і туризму Марині Діденко козацький орден Покрови Пресвятої Богородиці.

Чудові святкові виступи Наталії Дмитренко, Катерини Тріщук, Ольги Боговик, Андрія Варяника, сестер Трішмак (тріо «Лебідонька»), вокального колективу «Гармонія», квартету «Річенька» та інших майстрів сцени подарували заряд бадьорості і піднесений настрій.

Дай Бог, вам, наші артисти, культпрацівники, натхнення на щоденну працю, бажання дарувати іншим радість. На крилах свого таланту ви здатні будь-кого підняти до небес. Велика вдячність вам за вашу майстерність, щирість і тепло від простих пологівців. Зі святом!

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

24 КОМЕНТАРІ

 1. Працівники культури – окраса, гордість нашого району!
  Натхнення та визнання вам від глядачів та керівництва.

 2. Культпрацівники району зробили свято СОБІ …
  Давайте наступного року робити свято культури в районі для людей !

  • “Крещена” это наш местечковый троллинг. Вы просто не в курсе современных пологовских трендов.

    • Хтось образився що його фото не запостили в неті. От халепа, вмерти можна. Які ж люди пішли самозакохані й низькі. Ганьба.

     • Поэтому мы и троллим, чтоб человеку теперь икалось.

   • Знайшли чим пишатися. Краще б були якісь людські тренди в Пологах. А стосовно проведення свят, культпрацівники мають право на свято, так, як мають право на нього освітяни, соц.працівники, мед.працівники, місцеве самоврядування, залізнодородники та інші. Хто ще проведе свято для культури, як не вона сама? Зібралися умники одні, чого ніхто не говорить про те, за які копійки мають працювати працівники культури? Без надбавок та премій? Просто сидіти в неті та постити всякий непотріб, ховаючись за ніками типу – “Анонімний”. Хто ви є? Я от працівник культури. А ви мабуть журналіст або політик? А може знавець місцевих трендів? Чи часом бува не депутат?

    • Люди устали от этих мероприятий для самих себя. Почему районная или городская администрация не собирает у себя и не награждает пекарей, каменщиков, продавщиц с рынка? А мы тут видим как госструктура которая должна обслуживать нужды граждан обслуживает исключительно свои.

     В целом в культурных кругах принято проводить как бы концерты со своеобразным отчётом о проделанной работе, устраивать капустники, а у нас кокое-то собрание политбюро с награждениями.
     Уж кому как не работникам культуры должно быть за это стыдно.

    • Погодьтеся, “працівник культури” не дуже відрізняється від “анонімний”. Анонімному респект, маєте гарне почуття гумору. Працівникам культури його б теж треба мати, а то заводитесь з піоберта, невідомо чого. У мене теж це питання з’явилося, а як там “крещена”. Але ви його поставили першим))) А працівникам культури раджу частіше зазирати на сайт “Пологівських вістей”, тут цікаво, а іноді навіть весело. Анонімний зі мною погодиться.

     • А що, “працівник культури” якась особлива каста, а “анонімний” обов’язково повинен бути некультурнім бомжом без вищої освіти? Тим більше в нашій країні, де колишні зеки займають найвищі державні пости, та очолюють найбільші партії, а злодії керують силовими відомствами, та управляють містами. Тай сама українська культура в останні десятиліття стала ну дуже вже “малокультурною”, а місцями й зовсім “безкультурною”… 😉

    • Шановний працівнику культури? Спочатку ви невідому для вас людину звинуватили у заздрості, потім назвали самозакоханою і низькою людиною, ще й додали емоційне “Ганьба”, потім, я так розумію, усіх, хто тут пише, назвали умниками, закінчили ж свою розгнівану промову припущенням, що з вами спілкується журналіст, політик чи депутат. Зважаючи на контекст, для вас це теж лайливі слова. То де ж культура?

     • Так, журналіст, політик і депутат – в наш час це лайливі слова, бо одні є системою, а другі – піарять ту систему. Декларації чиновників ще раз це довели. А те, що такий гучний скандал з-за культпрацівників, які отримують найменшу зарплатню. Ні надбавок, як освітяни. А деякі політики беруть хабарі і вважають, що то так і має бути. А всіх обурених просимо не влаштовувати гвалт, а слідкувати за собою. Чого ж ви про соц.працівників не обурилися, чи про освітян???

     • Не хватает золотой середины умеренных адекватов,которые не впадают ни в оправдательную,ни в обвинительную истерию.Только адекваты понимают и соображают,что всякий человек по своей натуре грешен,несовершенен,но наказание должно быть соразмерно нарушению… Зачем так спешить выносить свои публичные вердикты?Мой дед был преподаватель ИСТОРИИ а бабушка-математики…

 3. Років через ” ? ” відремонтують РДК і будемо розважати своїм местецтвом пологівців.

  • Думайте, а не думай .по-перше. По-друге – заслужений мабуть один тільки. А по-третє депутатів з культури я щось не знаю. Тож не рівняйте. Соц.працівники та освітяни отримують надбавки та премії. Це факт. І вислугу років. А в культурі все навпаки, а потім ще жаліються що культура погана в Україні. Ваше свідоме ставлення до культури погане, тож нарікайте на самих себе. Аж гидко.

   • Деякі депутати (народні) від культури:
    1. Михайло Михайлович Поплавський Народний депутат України IV, VII та VIII скликань.
    2. Оксана Білозір Народний депутат України IV, V та VI скликань
    3. Святослав Іванович Вакарчук Народний депутат України VI скликаня
    4. Таїсія Миколаївна Повалій Народний депутат України VII скликаня
    5.Герасим’юк Ольга Володимирівна Народний депутат України V та VI скликань
    6. Лижичко Руслана Степанівна Народний депутат України V скликаня
    7. Богдан Михайлович Бенюк Народний депутат України VII скликаня…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут