Ветерани соцпраці зустрілися у терцентрі (+ФОТО)

0
14

День 4 листопада для ветеранів соціальної сфери Пологівщини був по-справжньому святковим. Вони приймали вітання напередодні професійного свята. На теплу зустріч тих, хто присвятив своє життя служінню людям, запросили працівники терцентру, а саме відділення денного перебування (завідуюча Інна Проданова).IMG_0597

І цей захід, дійсно, нагадував зустріч родичів, які давно не бачилися. Дружні обійми, жарти, спогади про робочі моменти, чаювання – все це подарувало соцпрацівникам величезний заряд бадьорості і доброго настрою.

Хоч особисто директор терцентру Тетяна Терен не змогла завітати на цю зустріч, адже була на сесії районної ради, але вона підготувала для ветеранів соцпраці, своїх наставників, старших колег і добрих друзів відеопривітання. Пообіцяла наступного року особисто привітати їх.

Ветерани соцпраці Ольга Боровик, Лідія Лєбцова, Валентина Шашко, Ольга Нестеренко, Антоніна Ковальова, Галина Винник, Анатолій і Лідія Шелудьки, Володимир Будило, Людмила Сапіга, Надія Дяченко, Єлизавета Бойко та інші згадували, як працювали, допомагали людям, які дружні були в них колективи, які курйозні ситуації виникали. Разом переглянули старі фотографії, де герої зустрічі були молодшими, весело відзначали свята в рідних колективах. В їхніх серцях  ці зворушливі моменти залишили приємний слід.

Довго спілкувалися гості, ці посиденьки їм запам’ятаються. Йдучи додому, дякували працівницям терцентру за те, що вони зібрали їх за круглим столом і чашечкою чаю. Більшість з них вже на заслуженому відпочинку і такій можливості просто зустрітися, просто поспілкуватися неймовірно зраділи. Дехто за станом здоров’я або через якісь справи не зміг прийти, проте наступного разу на таку зустріч, ми впевнені, прийде набагато більше соцпрацівників.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут