УВАГА! “Пологівські вісті” оголошують фотоконкурс «Екоchek-in»

0
2

«Пологівські вісті» у рамках соціальної кампанії «Пологи чепуряться» оголошують про старт екологічного фотоконкурсу  під назвою «Екоchekin».

DSC_3735

Умови конкурсу дуже прості: вам потрібно «зачикінитися» (зробити фотографію) на будь-який гаджет, який є у вас під рукою, як ви, ваші діти, батьки, знайомі займаються облагороджуванням чи прибиранням території біля власного будинку, дачі, на вулиці або ж на загальноміській толоці. Ці фотографії надішліть нам на електронну адресу:pologivski.visti@yandex.ru

Ті, хто займуть призові місця – отримають від редакції газети «Пологівські вісті» необхідний садовий інвентар, який буде допомагати наводити чистоту біля власного подвір’я. Інші учасники отримають заохочувальні призи.

Фотографії прийматимемо до 21 листопада включно, а після підрахунку голосів та он-лайн голосування, 28 листопада, назвемо переможців. Їх ми визначатимемо голосуванням за кількістю вирізаних і принесених або надісланих до редакції купонів, які друкуватимемо у газеті поруч із фотографіями учасників, а також за підсумками он-лайн голосування на сайті. Тож чекаємо від вас фото і ваших голосів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут