Учасниками АТО – наша щоденна підтримка

0
0

BBE509C4-7D2B-4711-BD22-40A14AB8D91B_cx0_cy16_cw71_mw1024_s_n_r1Для надання консультацій учасникам АТО та членам їхніх родин  в частині соціального захисту на випадок безробіття та сприяння зайнятості в Пологівському районному центрі зайнятості працює «гаряча лінія» за номером телефону 2-30-31, розроблено пам’ятку з цих питань.

 Щотижня центр зайнятості отримує інформацію про кількість громадян даної категорії, які звертались до районного військкомату після демобілізації з метою забезпечення їхніх законних прав та інтересів. Для демобілізованих осіб у військкоматі розміщено стенд служби зайнятості з корисною інформацією з питань надання послуг з працевлаштування із зазначенням адреси центру зайнятості та номерів телефонів фахівців.

До районного центру зайнятості вже звернулось 99 учасників АТО, які отримали повний комплекс соціальних послуг.

 Фахівці центру зайнятості тісно співпрацюють з роботодавцями з питань працевлаштування демобілізованих учасників АТО на вакантні посади. Спільна робота: роботодавець – центр зайнятості – учасник АТО, сприяла тому, що 32 учасники АТО були працевлаштовані.

Гнучка система організації професійного навчання дозволила оперативно реагувати на потреби роботодавців в кадрах та залучити до професійного навчання з послідуючим працевлаштуванням 5 учасників АТО.

Фахівці районного центру зайнятості постійно проводять роботу щодо мотивації до започаткування учасниками АТО власної справи. АТОвці взяли участь у  в семінарах «Як розпочати свій бізнес» та «Від бізнес ідеї до власної справи». У цьому році 2 учасники АТО отримали одноразову допомогу з безробіття і відкрили власну справу. За нашого сприяння  9 учасників  АТО були залучені до громадських робіт.

За результатами спільної роботи з військкоматом  щодо залучення зареєстрованих безробітних на військову службу за контрактом, 5 учасників АТО зняті з обліку в районному центрі зайнятості  у зв’язку з переходом на  службу за контрактом у Збройних силах України.

В. Сліпченко, директор центру зайнятості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут