У гуляйпільської жінки, що народила у “швидкій”, були стрімкі пологи

3
11

З 1 листопада акушерський стаціонар КУ «Гуляйпільська центральна районна лікарня» припинив своє функціонування. 

55e3ebf0a7d2da51c83a2af3775b29c3

– Відтепер породіллі з неускладненою вагітністю будуть народжувати у пологовому відділенні Пологівської центральної районної лікарні, – повідомила районний гінеколог Тамара Коледа. – Там же вагітні з ускладненим перебігом вагітності після 22 тижнів отримають стаціонарне лікування у відділенні патології. Проте спостереження за ними до пологів та лікування ускладнених вагітностей до 22 тижнів здійснюватиметься у Гуляйпільській районній лікарні.

Крім того, зовсім нещодавно занепокоєння серед населення міста викликала інформація, яка прозвучала у ЗМІ, про те, що у машині «швидкої» допомоги по дорозі до м. Поліг жінка народила дівчинку. Мовляв виною тому є закриття пологового відділення у районі. Дійсно, такий факт мав місце.

– Породілля, яка народжувала 31 жовтня, мала треті стрімкі пологи, – прокоментувала ситуацію Тамара Коледа. – Проте, виною тому є те, що, починаючи з 35 тижня вагітності жінка на прийом не з’являлася, куди її неодноразово по телефону запрошували лікарі, а до всіх попереджень віднеслась безвідповідально. Тому і сталися такі непорозуміння. Тож, просимо вагітних своєчасно ставати на облік до жіночої консультації і при перших проявах пологової діяльності негайно звертатися за медичною допомогою за телефоном 103.

Тетяна Велика, газета “Голос Гуляйпілля”.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Дійсно,жінка винувата…Винувата що завагітніла .Винувата що живе в Гуляйпільському районі.Винувата що о першій годині ночі дивилась на погаслі вікна місцевої райлікарні і не знала що робити. І головне,-винувата шо не наказала дитині почекати до Поліг..

  2. То ж гуляйпільці мовчать… Ось і будуть народжувати їхні дружини, доньки, сестри у “швидких”… Доріг на Пологи нема, техніки нема, бензину нема… Повставайте, ” і вражою злою кров’ю волю окропіте!’

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут