У Григорівці родина з двома дітьми залишилася без даху над головою. Потрібна допомога!

0
10

1509111140Альона Зайцева з чоловіком Андрієм і двома доньками 11-річною Яною і 3-річною  Марійкою тепер ночують у сусідів та у родичів. Йдуть до тих, хто прихистить…

Ця родина мешкає в с.Григорівці. Без даху над головою залишилися через пожежу в їхньому будинку, яка сталася о п’ятій ранку 23 листопада.

– Доньці почулося, ніби хтось ходить на горищі. Коли ввімкнули світло, побачили, що стеля стала коричневою. У будинку вже було багато чаду. Зрозуміла, що горимо. Розбудила чоловіка, вивели дітей надвір, почали виносити документи, речі з хати. Викликали пожежників. Чоловік намагався сам гасити пожежу. Рятувальники прибули швидко. Все відбувалося, як у страшному сні, – розповідає Альона.

Родина й досі не може оговтатися від шоку. Першу ніч ночували в сусідів, зараз перебувають у родичів. Повертатися їм нікуди, адже в будинку обвалилася стеля у двох кімнатах.

– Добре, що хоч самі живі й здорові, – каже жінка. – Якби донька не прокинулася, рятувати, мабуть, було б вже нікого. Та й речі, і деякі меблі вдалося зберегти. Тільки все задимлене…

Причиною пожежі стало пічне опалення. Займання перекриття даху відбулося, скоріш за все, через іскру.

Тепер родина підшукує собі нове житло, адже в родичів і сусідів довго не житимеш. Дітям потрібен свій куток. Альона не має роботи, а зарплати Андрія ледь вистачає на прожиття, адже трактористом багато не заробиш. Коштів ні на ремонт, ні на нове житло в сім’ї немає. Надія на те, що місцева агрофірма, сільська рада і небайдужі люди не кинуть у біді.

Григорівський сільський голова Сергій Радченко побував на згарищі. У сільській раді обіцяють частково допомогти погорільцям з грішми на придбання будинку. На найближчий сесії сільської ради це питання винесуть для прийняття рішення.

У Григорівці хата коштує приблизно 25 тисяч гривень. Ніби й гроші невеликі, а де їх взяти родині з двома дітьми? Віримо, що наш світ не без добрих людей і спільно вдасться допомогти постраждалим. Усі, хто виявить бажання допомогти сім’ї Зайцевих, можуть зателефонувати за телефонами редакції «Пологівських вістей» 2-23-72, 2-28-83 або особисто до Альони Михайлівни Зайцевої за номером 099-262-78-84.

Наталія Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут