Танцюристи «Золотого ключика» в області зібрали букет нагород (+ВІДЕО)

0
8

Минулі вихідні для учасників хореографічного колективу «Золотий ключик» і їхнього керівника Алли Карпенко видалися дуже напруженими, хвилюючими, приємними і багатими на здобутки. У суботу, 19 листопада, пологівські зірочки підкорювали членів журі аж двох конкурсів.НАСТЯ

Спочатку танцюристи «Золотого ключика» виступили на обласному фестивалі дитячої творчості міжнаціональних культур «Зоряниця-2016», організований Департаментом освіти і науки облдержадміністрації. Своє мистецтво на «Зоряниці» представляли понад 600 учасників віком від 6 до 21 року – учні загальноосвітніх шкіл, шкіл-інтернатів, професійно-технічних навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів області. Учасники у своїх виступах представили яскраву культурну палітру національних меншин, які мешкають у Запорізькій області.

«Золотий ключик» представив 2 номери. Середня група «Маргаритки» станцювала танок «Полька-дівчинка» і посіла третє місце. Солістка колективу Анастасія Солодка за майстерне виконання «Угорського» танка отримала найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю.

Далі пологівці вирушили на перший Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс «Зірки Терпсихори», організаторами якого виступили Всеукраїнська дитяча організація «Співограй» і осередок Національної спілки хореографів України в Запорізькій області. Цей конкурс став справжнім танцювальним марафоном, адже в ньому взяли участь близько 50 танцювальних колективів і окремих виконавців (всього більше 1000 учасників) з різних куточків України, в тому числі із Києва, Дніпра, Херсону, Скадовська, Марганця, Бердянська, Мелітополя, Запоріжжя і, звичайно, Поліг. На суд кваліфікованого журі, в якому були фахівці хореографічного мистецтва з Києва, Дніпра, Скадовська і Запоріжжя, представили більше 200 танцювальних номерів. Конкурсна програма тривала з 8.00 до 22.00.

Середня група «Золотого ключика» «Маргаритки» вдало виступила у своїй віковій категорії у номінації «Народна хореографія» і посіла друге місце, виконавши таночки «Скоморошино» і «Полька-дівчинка».

Старша група колективу «Мальви» також на суд журі представила дві композиції данс-мікс «Потанцюємо!» і «Дівочі зітхання», але у номінації «Сучасна хореографія». Чудові виступи пологівців сподобалися членам журі, тож старша група «Золотого ключика» теж посіла друге місце.

– Діти, звичайно, втомилися, але задоволені поїздкою і участю у фестивалях. Це новий досвід, нові враження, знайомства і бажання досягати ще більших висот, удосконалювати свою майстерність, – говорить керівник колективу Алла Карпенко. – Крім того, було приємно, що на фестивалі «Зірки Терпсихори» жоден з учасників не залишився без нагороди. Ті, хто отримав Гран-прі і посів перші місця, окрім дипломів, отримали і премії (по 1000 євро і менше) для поїздок за кордон та участі у міжнародних конкурсах. А усіх, хто не посів перші і другі місця, нагородили дипломами третього ступеню. Для дітей це великий стимул працювати ще більше. Завдяки такому підходу ображених після участі у конкурсі не було, навпаки – тільки приємні емоції і спогади.

Керівник «Золотого ключика», учасники колективу вдячні Пологівській міській раді за допомогу в організації перевезення дітей до Запоріжжя, а народному депутату 7 скликання Олександру Дудці – за матеріальну допомогу (уставний внесок).

Вітаємо переможців і бажаємо ще не раз збирати усі зірки Терпсихори у своєму букеті нагород!

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

Відео надіслала Алла Карпенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут