Слідкувати та корегувати роботу Пологівської міської ради можна буде з будь-якої точки світу

0
10

Відтепер прослідкувати за роботою Пологівської міськради можна за допомогою інтернету і зручного для вас гаджету.

HvJp5oCv

 

Слідкувати та корегувати роботу Пологівської міської ради можна буде з будь-якої точки світу

На сайті «Розумне місто» створено сторінку міста Пологи де серед найбільш популярних сервісів за посиланням http://www.rozumnemisto.org/ можна побачити такі: «Новини міста», «Дефекти ЖКГ», «Петиції», «Електронні закупівлі», «Реєстр ліків», «Черги на житло» та інші.
Що все це означає? Дотримуючись прописаних умов, будь-хто може активно долучатися до управління нашим містом через подання відповідних заявок на усунення дефектів (проблем) у житлово-комунальній сфері міста, зареєструвати петицію, яка може реально «перерости» в проект рішення, що буде винесений на розгляд депутатів міської ради.
Для того, щоб петиція у Пологах «пройшла далі», необхідно, аби, згідно з чинним законодавством, за неї проголосували на ресурсі «Розумне місто» 100 осіб упродовж місяця. Фальшування голосів, стверджують розробники сервісу, не можливе. До того ж, забезпечений контроль громадськості на рівні модерації. І ще дуже важливо, що згідно з підписаним Меморандумом між містом та відповідними громадськими організаціями, вже існуючі модулі залишаються навічно безкоштовними для Поліг.
Зайти на сторінку міста Пологи можливо через базові платформи «Розумне місто», днями можна буде й через офіційний сайт Пологівської міської ради, або просто скориставшись пошуком в мережі Інтернет.
Наразі сторінка знаходиться в стадії наповнення інформацією. Але пологівці вже можуть активно реєструватися, оперативно і зручно (не виходячи з дому) повідомляти мерію про проблеми у житлово-господарській сфері міста та відслідковувати процес виправлення цих дефектів, слідкувати за електронними закупівлями та інше.
«Розумне місто» – це веб-сервіс, що реалізує концепцію «Smart City» і надає інструменти для оптимізації процесів самоврядування та боротьби з корупцією. Це своєрідне реформування управління містом, коли об’єднуються зусилля міської влади та громади міста.
Міський голова Юрій Коноваленко зазначив: «Пологи повинні робити сміливі кроки вперед задля розвитку міста і його жителів. Ми готові працювати відкрито, оперативно, об’єднуючи зусилля міської влади і громади на очікуваний результат».

Джерело: сайт міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут