Шановні земляки!

0
0

брыль_фотоВітаю вас з визначним для всієї України святом – Днем Гідності та Свободи. Ми відзначаємо початок подій, що стали для нашої держави історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року на Майдані зібралися перші декілька сотень патріотів, які відстоювали свої переконання. Їх вибір боротьби за свободу і гідність був виправданий, адже ці люди внесли неоціненний вклад у розбудову сьогодення і майбутнього України.

Їх справу підтримали громадяни у всіх куточках держави. Українці підтвердили, що готові захищати свою свободу, волю та незалежність. Цю боротьбу продовжують і нині учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, волонтери, всі патріоти, хто відстоює територіальну цілісність України та захищає надбання Революції Гідності.

З нагоди свята прийміть мої вітання та щиру подяку кожному, хто проявив мужність і героїзм у нелегкій справі відродження Гідності та Свободи України. Пам’ятаємо, шануємо, пишаємось!

Голова Запорізької обласної

державної адміністрації Костянтин Бриль

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут