Рідкісні імена пологівців

0
17

Кожному з нас при народженні батьки дають ім’я. З ним ми проходимо все життя. Кажуть, що ім’я впливає  на характер, долю і навіть сумісність з протилежною статтю.

Вірити в це чи ні – кожен вирішує по-своєму, а от зазирнути в довідничок та дізнатися, що означають різні імена, не полінувався кожен з нас хоча б раз у житті, бо таки цікаво. Змінювались часи, різні імена були в моді. Так, до сьогодні найпоширенішими у всьому світі залишаються жіночі імена Анна, Марія, Софія та чоловічі Володимир, Олександр, Данило. Але ж молодим батькам завжди хочеться дати своєму малюкові якесь незвичне ім’я: і милозвучне, і щоб такого більше ні в кого не було. Чимало рідкісних імен можна зустріти і в Пологах.

Нік-Даніель Назаренко, 11 років

IMG_0034 НИК-ДАНИЕЛЬ

Хлопчика з таким ім’ям всі добре знають у міській ЗОШ №4, хоча здебільшого звуть його просто Нік. Повне ім’я називають лише вчителі, говорить  школяр. Він до цього звик і зізнається, що йому  подобається, як його назвали. «Коли малий народився, мама хотіла назвати його Нікітою, а тато – Данилком. Поступатися ніхто не збирався, тож, щоб догодити одне одному, вирішили об’єднати два імені, от і вийшло – Нік-Даніель», – розповіла тьотя хлопчика Вікторія Анатоліївна.

Нік-Даніель захоплюється ліпленням, в тім числі й з глини, відвідує гурток. Хлопчик, як і годиться Даніелю, не байдужий до мистецтва. А ще говорять, що  діти з таким ім’ям, вірніше – іменами, спокійні і врівноважені, інтелігентні, товариські й миролюбиві, у них завжди багато друзів. Схоже, і наш Нік-Даніель має всі ці риси характеру.

 

Тінатін Волковинська, 6 місяцівhyu

Народилася Тінатін у квітні, коли природа вже майже прокинулася від зимової сплячки. День був погожий та сонячний, все ніби раділо народженню такої славної дівчинки. Сьогодні маленькій Тінатін вже 6 місяців і щохвилини маленьке сонечко радує маму Іру та тата Вадима своєю беззубою, але такою щирою посмішкою. «Як тільки ми дізналися, що чекаємо на дівчинку, то ні хвилини не сумнівалися, а вже знали, що в животику підростає маленька Тінатін. Це ім’я з Вадимом ми запримітили давно. По лінії чоловіка є родичі, які 9 років тому так назвали свою доньку. Хоч це ім’я має грузинське коріння, але чудово прижилося і в нас на Україні. Ми з чоловіком українці, а ось хрещений нашої доньки грузин Зураб дуже зрадів, коли дізнався як буде звати його похресницю, – говорить мама Іра».

Будучи ще в животику, вона була тихенькою, особливо не крутилася. Така вона й сьогодні. Полюбляє спокійні ігри та обожнює коли їй читають книжечки. Маленька Тіна розпливається у посмішці, коли мама їй співає «Жили у бабусі 2 веселих гуся» – для неї це найкраща забавка.

Аделіна Реученко, 2 рочки і 11 місяцівIMG_0028

«У мене навіть жодного іншого варіанту не було – тільки Аделіна», – говорить тато дівчинки Олексій Вікторович. «Коли обирали ім’я старшій донечці – довго вагались, як назвати, зрештою, назвали Настенькою, а для меншої інших варіантів не було – тільки Аделіна.

Лагідно говоримо на неї Аделя, вона сама на себе вже каже Деля», – доповнює чоловіка мама дівчинки Олександра Іванівна.

Маленька Аделіна дуже любить кататися на велосипедику, малювати. А ще проявляє характер. Та це й не дивно, адже дівчатка з таким ім’ям з ранніх років цілеспрямовані,  цікаві й тямущі.

Вони змалку мають свою думку з будь-якого питання і завжди твердо відстоюють її.

Сарміте Назаренко, 9 роківIMG_0035

Двоюрідна сестра Ніка-Даніеля теж має рідкісне ім’я – Сарміте.

«Назвали ми її на честь дуже хорошої людини, яка живе в Прибалтиці, – хрещеної мами мого молодшого брата», – говорить мама дівчинки Вікторія Анатоліївна.

У школі її найчастіше кличуть просто Сара, а от братик звертається до неї ще й так – Сармі, Сарміточка…

Дівчинка любить танцювати,  відвідує танцювальний гурток, мріє виступати на великій сцені.

Що ж, дівчатка з таким ім’ям наполегливі й цілеспрямовані, тож мрія Сарміте про велику сцену має обов’язково здійснитися.

Женев’єва Хмарська, 5 роківIMG_0014 Женивьева

Женевьєва – довгоочікувана і бажана дитина, тому й ім’я для неї мама Марина Миколаївна добирала незвичне. У перекладі з французької воно означає – біла хвиля, що асоціюється з чимось ніжним, чистим, життєрадісним і відкритим. Проте і вдома, і в дитячому садочку «Лисичка», куди ходить дівчинка, її називають Євою.

«У свої п’ять років Женев’єва відрізняється розумом, розсудливістю, внутрішньою глибиною і серйозністю не по роках, – розповідає про донечку мама. – Вона активна учасниця всіх заходів, що проходять у дитсадку. У неї чудова пам’ять, швидко запам’ятовує, для неї не важко вивчити за вечір вірш і вранці його розповісти. Вихователі нею задоволені, ніколи не висловлювали ніяких зауважень. Ми з дочкою як хороші подружки, я з нею можу говорити, як на рівних, вона добре мене розуміє і сприймає з дорослою серйозністю».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут