Про це не можна забувати

0
3

PB244017

“Сьогодні ми в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної сотні, котрі відтепер постійно споглядатимуть за нами та нашими вчинками. Майдан став символом боротьби, символом утвердження  прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.  І за цю боротьбу,  за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.  І більшість  з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити…”

Такими словами розпочався захід у Пологівській СРШ І-ІІІ ст.№2 з нагоди «Дня  Гідності та Свободи в Україні». До актової зали були запрошені учні 2-8 класів  де вони мали змогу послухати вірші про Україну, її історію та сучасність.

Під час перегляду відеофільму про «Небесну сотню»  учні та вчителі ледь стримували хвилюючі відчуття та емоції від перегляду подій, які відбувалися   три роки тому на майдані Незалежності.

Запаливши свічку пам’яті, учні та  вчителі вшанували пам’ять загиблих під час революції Гідності хвилиною мовчання.

Вихованці СРШ І-ІІІ ст.№2 не залишаються байдужими до подій, що відбуваються на Сході України. Вони сьогодні доклали свою часточку до збереження миру і єдності в нашій Батьківщині. Усі вони сподіваються, що найзаповітніше бажання українців сьогодні – жити під мирним небом України і не допустити війни, здійсниться обов’язково.

Наш.кор.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут