Поспішайте: до кінця передплати на 2017 рік залишився місяць!

0
8

Передплатити «Пологівські вісті» можна у будь-якому поштовому відділенні, у листонош або в редакції (м.Пологи, вул. Єдності (М.Горького), 38). Залишилося не так багато часу до кінця передплати, тож не забудьте оформити її, щоб і наступного року читати улюблене видання.

собака-594x472

Тим, хто передплатить газету на рік в редакції, окрім знижки, ще й приємний бонус – купон зі знижкою на 25 грн. на вітання, оголошення і т.д.

Передплатники нашої газети отримують щотижня багато цікавої, актуальної інформації про життя Поліг і Пологівщини + програму телепередач на тиждень, анекдоти, кросворди, гороскоп, оголошення і т.д.

Передплатити «Пологівські вісті» на весь наступний рік вигідніше, ніж передплачувати помісячно або на півроку. На рік діє знижка 15%, вартість газети виходить 153 грн. +4 грн. послуги пошти (без знижки 180 грн.+послуги пошти). До того ж, на передплатників чекає розіграш призів від «Пологівських вістей», який проведемо вже у січні. Також нагадуємо, що кожен передплатник нашої газети застрахований страховою компанією «Оранта-Січ».

Залишайтеся з нами!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут