Понад 50 проблемних питань міста депутати опрацювали у постійних комісіях

0
8

Понад 50 проблемних питань міста депутати опрацювали у постійних комісіях.

I1VrEtL0

Вчора і сьогодні, 9-10 листопада, у міській раді пройшли засідання постійних депутатських комісій. На розгляд обранців було винесено 41 проект рішень, за якими депутати приймуть остаточні рішення на позачерговій сесії, яка відбудеться у п’ятницю, 11 листопада.
Традиційно, під час розгляду проектів рішень депутати жваво обговорювали найбільш актуальні питання, у процесі чого з’являлись додаткові, не менш важливі проблеми, які розглядатимуться найближчим часом.
Окрім сесійних питань, обговорювалися й такі: необхідність нанесення обов’язково якісної дорожньої розмітки та пішохідних переходів на вулицях міста; закінчення ремонту дорожнього покриття по вул. Магістральній (колишня К. Маркса); обговорювали проблему несанкціонованої масової вирубки лісових насаджень із вкрай негативними наслідками цього процесу; піднімали питання правил благоустрою в місті, в тому числі для підприємців, установ, організацій; говорили про дозвілля молоді та впорядкування сміттєзвалища.
Зі знанням справи члени комісії з питань ЖКГ підняли питання про необхідність планування стратегічного розвитку комунальної сфери міста (зокрема, ефективності енергозбереження). В результаті домовились зустрітися з керівниками комунальних підприємств на спільному засіданні, детально вивчити стан обладнання робочих систем та провести енергоаудит Міськводоканалу і КУП «Житло-Сервіс», в результаті прийняти відповідні рішення.
Обговорювалась проблема й бродячих собак у Пологах. У результаті депутати і міський голова домовились про виділення бюджетних коштів на відлов тварин, який здійснюватиме спеціальна фірма з Харкова (вартість ізоляції одного собаки – 600 грн.). Інших законних шляхів вирішення цієї проблеми, на жаль, немає.
За результатами засідань депутатами вирішено всі питання проекту порядку денного позачергової 16 сесії міської ради винести на розгляд. З проектами рішень можна ознайомитись за цим посиланням http://mradapology.gov.ua/proekti_rishen_radi/386-shistnadtsiata_sesiia_somogo_sklikannia_25112016.html.

Нагадуємо, позачергова сесія міської ради відбудеться завтра, 11 листопада, о 10:00 у залі засідань міської ради (I поверх).

Джерело: сайт Пологівської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут