29 листопадаа 2016 Місто 229  0 

Пологівські власники “люксових” автівок поповнили місцевий бюджет на 635 тисяч гривень


 

IMG_5956З початку року надходження транспортного податку по Пологівькій ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області перевиконано на 298 тисяч гривень або 188 % доведеного планового завдання та склали 635 тисяч гривень. Зокрема, левова частка сплати припадає на суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які спрямували до бюджету 418 тисяч гривень, автовласники – фізичних осіб забезпечили 217 тисяч гривень. Про це повідомила начальник Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк.

Нагадаємо, що у 2016 році транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень, сплачують власники легкових автомобілів віком не старше 5 років, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат, незалежно від об’єму двигуна.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації.

Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об’єкта або об’єктів оподаткування, які їм належать і зареєстровані в Україні, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.