Пологівські власники “люксових” автівок поповнили місцевий бюджет на 635 тисяч гривень

0
1

 

IMG_5956З початку року надходження транспортного податку по Пологівькій ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області перевиконано на 298 тисяч гривень або 188 % доведеного планового завдання та склали 635 тисяч гривень. Зокрема, левова частка сплати припадає на суб’єктів господарювання – юридичних осіб, які спрямували до бюджету 418 тисяч гривень, автовласники – фізичних осіб забезпечили 217 тисяч гривень. Про це повідомила начальник Пологівської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області Алла Горбатюк.

Нагадаємо, що у 2016 році транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень, сплачують власники легкових автомобілів віком не старше 5 років, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат, незалежно від об’єму двигуна.

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації.

Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об’єкта або об’єктів оподаткування, які їм належать і зареєстровані в Україні, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут