Пологівські депутати провели особисті прийоми

0
1

9 листопада, у другу середу місяця, депутати Запорізької обласної ради, що закріплені за територією Пологівського району, Олег Закарлюка та Андрій Чеберко провели особистий прийом громадян в приміщенні Пологівської районної ради.

I1MPxsjq
Традиційно, в дні прийому до депутатів звертається значна кількість виборців. Ось і цього разу було 25 осіб. У кожного свої проблеми, свої прохання. І кожному депутати приділили увагу. На привеликий жаль, більшість громадян звернулося до депутатів з проханням надати адресну грошову допомогу на проведення дороговартісних операцій та лікування, а також виділення коштів для придбання вугілля та дров, покращення побутових умов проживання, працевлаштування, вирішення спірних питань у сфері житлово-комунального господарства тощо.
Для отримання матеріальної допомоги документи найближчим часом будуть опрацьовані та направлені до обласного Фонду надання невідкладної допомоги громадянам, що знаходиться в м.Запоріжжя. Питання, які потребують подальшого сприяння у вирішенні, взяті на особистий контроль депутатів і громадяни додатково будуть поінформовані про результати розгляду звернень.
Цього ж дня, депутати Пологівської районної ради провели особисті прийоми громадян на закріплених територіях в приміщеннях міської та сільських рад, КБК «Гірник».

Джерело: сайт Пологівської районної ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут