Пільговий проїзд школярів діє тільки у дні навчального процесу

1
16

381059Нагадуємо, що з жовтня пологівські школярі їздять у громадському міському транспорті за вдвічі дешевшою ціною. Це стало можливим завдяки перемовинам між міською владою і перевізниками.

Ухвалено, що діти шкільного віку протягом навчального року (у дні навчання, з понеділка по п’ятницю) сплачують вартість проїзду на автобусних маршрутах Поліг загального користування зі знижкою 50%. Тобто школярі оплачують за проїзд 2 гривні. Звертаємо увагу, що у дні шкільних канікул пільга на проїзд дітей шкільного віку не поширюється.

Найкращим підтвердженням статусу школяра, особливо для старшокласників (учнів 9-11 класів), буде відповідне посвідчення учня, яке повинні дітям видати дирекції шкіл.

Тому міська рада рекомендує всім школам, які розташовані на території міста Пологи, організувати видачу відповідних посвідчень своїм учням, щоб уникнути непорозумінь із водіями автобусів, які з власної ініціативи відмовляються возити учнів за пільговою ціною, особливо коли мова йде про старшокласників.

Джерело: сайт міської ради

1 коментар

  1. Добрый день! Идея хорошая,надеемся на то,что действительно перевозчики будут придерживаться! Было бы хорошо,если бы и в других городах на территории Украины проезд для школьников был льготным.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут