11 листопадаа 2016 Спорт 500  0

Перемога спортсменів ДЮСШ в Обухові

5-6 листопада в м. Обухів (Київська. обл.) пройшов IX чемпіонат України з пауерліфтингу та VIII кубок з жиму штанги лежачи.

Змагання проходили за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування).У змаганнях взяло участь близько 170 спортсменів з 12 регіонів України. І вже вкотре спортсмени Пологівської ДЮСШ в складі 4-х чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименком вирішили позмагатися за звання найсильніших. У перший день змагань з пауерліфтингу (присідання, жим лежачи, станова тяга) Дмитро Корнєв в категорії до 100 кг виборов 1 почесне місце (сума триборства 520 кг). Другого дня в жимі штанги лежачи наші спортсмени показали такі результати: до 56 кг Максим Сіденко посів 2 місце, подолавши вагу 75 кг, до 67.5 кг Віталій Носик посів 1 місце,  подолавши вагу 130 кг, до 75 кг Сергій Петренко посів 2 місце, подолавши штангу 132.5кг.

Спортсмени та тренер дякують за співпрацю головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту” Устименко Ангеліні,та висловлюють щиру подяку постійному і офіційному спонсору команди – генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко.

Підготував спортсменів: тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.