Незабутня зустріч з композитором і поетом

0
2

Нещодавно у затишному куточку шкільної бібліотеки Пологівської ЗОШ №4 зібралися учні і вчителі, не байдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю. Радо вітали майстра своєї справи, поета, композитора Миколу Сидоровича Месечка.100_0143

Злет душі пологівця знайшов у його творчості: поезії і музиці, натхненній співпраці із талановитими людьми школи, міста, селища, району і навіть за межами області.

Микола Сидорович – Вчитель музики з великої букви. А вчитель – це людина, яка сіє розумне, добре, вічне. Ці слова давно стали крилатими і залетіли до серця кожного, хто мав в житті вчителів. А ось творчий вчитель – це той, хто виходить за межі рутинного життя, повсякденної роботи.

Не можна не перегорнути сторінку життя Миколи Сидоровича, пов’язану із великою увагою та пошаною до людей, яким уже біла паморозь осипається на скроні, які служили чи то на ниві культури, чи освітянській ниві.

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісно пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний», – сказав Василь Сухомлинський.

Творчість сучасних поетів, письменників рідного краю безцінна. Читаючи їх твори, ми ще більше розуміємо і відчуваємо красу і неповторність рідної землі, вчимося розуміти найголовніше – добро наших сердець, чесна праця й благородні діяння ніколи не пропадуть марно, бо вони стали найдорожчими людськими цінностями.

Микола Сидорович в своїй поезії та музиці несе любов до Батьківщини, любов до праці, довкілля, до людини. Нехай ніколи не зміліє та криниця, з якої він черпає сили для душі і праці. Бажаємо йому внутрішньої гармонії, великої енергії і мистецького світосприйняття.

Чекаємо на нові твори!

Валентина Чепель, бібліотекар Пологівської ЗОШ І-ІІІст. № 4.

 Фото з архіву школи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут