Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
17 листопадаа 2016 Місто 305  0 

Міжкультурний діалог від Червоного Хреста (ФОТОРЕПОРТАЖ)


IMG_2731У рамках молодіжного проекту «Мобілізація громад з метою запобігання конфліктам та задля сприяння соціальній згуртованості в Україні» та  з нагоди  Дня толерантності у розважальному центрі «Юність» сьогодні  пройшов незвичний захід, організований Пологівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України. У ньому взяли участь  представники районної та міської влади, депутати, АТОвці, переселенці та пересічні пологівці.

Традиційну лекцію на задану тему  голова РО ТЧХУ Наталія Плетінь разом зі своїми колегами запропонувала замінити  міні-квестами для присутніх. Учасників заходу розділили на три команди: “Троянди”, “Ромашки” та “Васильки”. Кожна отримала завдання: вигадати назву для своєї команди, а вірніше – «племені», народити «дитину», дати їй ім’я, розповісти про  основні традиції святкування «народження», прийняті саме у цього «народу» та інше. Дорослі люди охоче долучилися до гри. Основне – всі могли вільно спілкуватися та бути толерантними до інших.

Такі заходи повинні сприяти розвитку культури, порозумінню між  громадами з метою формування відкритого толерантного суспільства.

На завершення кожен з учасників мав можливість висловити письмово чи усно свої побажання організаторам заходу, поділитись своїми враженнями від участі в ньому.

Наш кор.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.